3 gėlių kompozicijos savo rankomis

Visi puikiai žinote, kad gėlės suteikia namams gyvybingumo ir gaivumo. Taigi šį kartą paruošėme Jums 3 puikias idėjas. Mes siūlome rinktis gerberas, kurios ne tik gražiai atrodo, bet ir ganėtinai ilgai išsilaiko, tačiau jei gerberų nemėgstate, tiks ir kitos gėlės. Svarbiausia – šiomis kompozicijomis galėsite papuošti ne tik savo namus, bet ir nustebinti draugus. Juk dovanoti tai, ką pagaminote savo rankomis – visuomet maloniau.

Pirmoji kompozicija: “Japoniškas sodelis”Reikės: 3 gerberų, 7 frezijų, 35 žaliojo bambuko lazdelių 10-12 cm aukščio, žolelių, šiek tiek natūralių arba dirbtinių samanų, kempinės gėlėms, celofano, medžio klijų ir lipnios juostelės.


Išpjaukite pageidaujamą kempinės formą ir panardinkite ją į vandenį, kad pilnai prisikauptų vandens. Tuomet šlapią kempinę įvyniokite į celofaną ir sutvirtinkite lipnia juostele, kad celofanas nenukristų. Jei norite, po apačia galite padėti kokią nors lentutę, kad pagrindas būtų stabilesnis, tačiau tai tikrai nėra būtina. Kempinės šonus apklijuokite bambuko lazdelėmis. Sodelis paruoštas, taigi belieka susodinti gėlės. Įbeskite į kempinę gerberas, frezijas, keletą žolelių ir apdėliokite sąmanomis, kad nesimatytų pačios kempinės.

Antroji kompozicija: “Pavasario pradžia”Reikės: 2 gerberų, 5 mažų baltų rožyčių, eukalipto lapų (arba kitokių), baltų bei rožinių gėlių kempinėlių, stiklinio pagrindo.Gėlių kempinėles supjaustykite skirtingo dydžio gabaliukais, panardinkite į vandenį, kad pilnai prisigertų. Jei kempinėse trūks vandens – jos stabiliai nestovės. Sustatykite kempinėles ant stiklinio paviršiaus, iš šonų susmeikite dideles gerberas, o ties viduriu – mažytes rožytes. Papuoškite lapais. Kad kompozicija netikėtai nesubyrėtų – galite per kempines perverti kokį nors tvirtą pagaliuką, kuris padės išlaikyti kempines vieną šalia kitos.

2 psl. »

Komentarai (6)

daivute 2013-03-04 16:14
man lb patiko pirma ir trecia kompozicijos:)
nesvarbu 2012-10-31 16:44
tokias kompozicijas padarys bet kuris tinginys.darbas be meiles visada bus saltas ir neidomus.
Daiva 2012-10-30 11:36
Sunku pasakyti,ar pati gerą skonį turi...
Daiva 2012-06-05 09:23
Siaubas kažkoks. visiška beskonybė.
Miglė 2012-05-30 16:07
pirmasis pavyzdys man patiko labiausiai
Alina 2012-05-30 11:15
Gražu :) ir nesudėtinga

Interjeras

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Vaiko kraujo grupė yra tokia kaip pas vieną iš tėvų, arba lygi abiejų tėvų grupių sumai.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai