5 paprasti patarimai, kad šventinės vaišės nepridarytų nereikalingų rūpesčių

@ Shutterstock

Kalėdos – tai ne tik dovanėlės po eglute, bet ir laikas, praleistas su artimaisiais, jaukus pasisėdėjimas su šeima, vaišės ir gera nuotaika. Kad niekas nesugadintų jūsų švenčių, sėdant prie šventinio stalo svarbu laikytis kelių taisyklių. Juk geros Kalėdos – tai sveikos Kalėdos!
 

  • Nepamirškite saiko. Stenkitės nepersivalgyti, porcijos turėtų būti nedidelės, o maistas – įvairus.
  • Valgykite lėtai, neskubėdami ir pasimėgaudami kiekvienu kąsneliu. Tai padės sumažinti porcijas ir išvengti persivalgymo bei nereikalingų centimetrų talijos srityje.
  • Nepraleiskite pietų ar vakarienės. Valgyti reikėtų maždaug 5 kartus per dieną, nesistengiant atsigriebti už praleistą laiką.
  • Rinkitės sveikus desertus. Idealus variantas – vaisiai. Jie patenkins jūsų saldumynų poreikį, tačiau turės mažiau kalorijų nei pyragaičiai ir sausainiai.
  • Venkite alkoholio. Apribokite jo kiekius, rinkitės silpnesnius gėrimus, o jei įmanoma – atsisakykite jų visai. Patikėkite, šventės dėl to tikrai nenukentės!

 
Gražių ir jaukių artėjančių Kalėdų!

Komentarai

Žiemos šventės

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Japonijoje, dviračių statymo vietose, būna pastatyti du ženklai. Viename iš jų nupiešti tvarkingai surikiuoti dviračiai ir užrašyta "Taip dviračius stato geri vaikai", o kitame ženkle galima išvysti padrikai sustatytus dviračius ir užrašą "Taip geri vaikai dviračių nestato".

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai