Beata Nicholson Kalėdų dovanomis pradžiugino V. Kernagio fondo globojamus ligoniukus

Onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams Vilniaus lėlių teatras specialiai į ligoninę atvežė spektaklį, o vėliau jie mokėsi gaminti sušius. Tokią galimybę jiems suteikia Vytauto Kernagio labdaros ir paramos fondo projektas „Gėrio menas“, veiklos kupinus metus baigiantis dviem renginiais Vilniuje ir Kaune.

Vilniaus vaikų onkohematologijos centre vaikai stebėjo spektaklį „Pasaka apie vėžliuką“, o vėliau visi buvo apdovanoti kulinarinių TV laidų vedėjos Beatos Nicholson gamintais imbieriniais kalėdiniais nameliais. Iš viso renginyje dalyvavo 30  vaikų. Kaune vaikus sušius gaminti mokys sušių meistrai, o  pamokos vyks Kauno klinikų vaikų onkologijos ir hematologijos skyriuje.

„Šiemet su įvairiomis kūrybinėmis dirbtuvėmis Vilniaus vaikų onkohematologijos centre apsilankėme beveik 50 kartų, o Kauno – daugiau nei 30. Šie baigiamieji metų renginiai – puikus simboliškas veiklos kupinų metų užbaigimas. Organizuodami juos siekėme, kad vaikai didžiąsias metų šventes pasitiktų pasisėmę jaukios ir šiltos nuotaikos, aplink save pajutę džiaugsmą ir gėrį“, – sako Vytautas Kernagis jaunesnysis, VšĮ „Vytauto Kernagio fondas“ vadovas ir projekto „Gėrio menas“ organizatorius.

Šiemet „Gėrio meno“ onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams organizuotų kūrybinių dirbtuvių metu su vaikais laiką leido aktoriai Gediminas Storpirštis ir Nijolė Narmontaitė, rašytojas Vytautas V. Landsbergis, muzikantas Gediminas Laurinavičius, televizijos laidų vedėjai Beata Nicholson ir Rimas Valeikis, fotografas Adas Vasiliauskas, iliuzionistas Arvydas Stonys bei įvairūs iliustratoriai, kepėjai, skulptoriai, kompozitoriai, stomatologai ir sportininkai.

„Ir kitais metais tikrai nežadame ilsėtis. Be šiuo metu jau vykdomų edukacinių projektų kitais metais išleisime sergančių vaikų kurtų pasakų knygą, kurią kartu su pasakų autoriais iliustruos Nomeda Marčėnaitė, organizuosime bardų koncertą vaikams, vaikų paveikslų parodą, o su Vilniaus teatru „Lėlė“ ir Kauno lėlių teatru kursime spektaklius. Taip pat planuojame organizuoti ekologiško maisto muges, paskaitų ciklus tėvams apie vaikų mitybą ir masažo meną“, – sako V. Kernagis jaunesnysis.„Gėrio menas“ – nuo 2010 m. veikiančios nuolatinės kūrybinės dirbtuvės onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams. Ketvirtus metus skaičiuojančio projekto „Gėrio menas“ tikslas – edukaciniai užsiėmimai vaikams kartu su įvairių sričių menininkais, kultūros bei meno organizacijomis, kurių metu ugdomi onkologinėmis ligomis sergančių vaikų ir jaunimo kūrybiškumas, meniniai ir bendrieji įgūdžiai. Projektą organizuoja „Vytauto Kernagio labdaros ir paramos fondas“.

Komentarai

Vaikų sveikata

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Kalbant apie vaikus Japonijoje nevartojami žodžiai "blogas" ir "negeras".

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai