Kaip rasti laiko treniruotėms?

Paprastai nesportuojame ne todėl, kad trūksta laiko, o todėl, kad negalime prisiversti. Būkime atviros ir sąžiningos pačios sau: tam, ko iš tiesų norime, jo visada randame. Tad nuo ko gi pradėti?

1. Įtraukite sportą į savo darbotvarkę. Planuokite savo treniruočių laiką taip, kaip tai darytumėte susitarusios dėl vizito pas gydytoją ar planuotumėte mokyklos tėvų susirinkimą. Sportą laikykite tokiu pat svarbiu, kaip ir bet kurį kitą reikalą, vertą įtraukti į darbotvarkę. Įsitikinkite, kad rasite pakankamai laiko sportuoti bent tris kartus per savaitę – antraip nematydamos rezultatų greičiausiai tiesiog atsisakysite treniruočių.

2. Kelkitės anksčiau. Dažnai visą dieną praleidus darbe jau nebesinori jokių treniruočių, todėl mūsų patarimas – kelkitės anksčiau ir sportuokite rytais! Po rytinio sporto ne tik tą dieną jau nebereiks mąstyti apie treniruotes, tačiau ir visą dieną jausitės energinga.

3. Įsigykite treniruoklį, naudojamą namuose. Namų sąlygomis itin efektyvios tos treniruotės, kurioms reikia svarmenų ir kamuolio. Taip sutaupysite laiko ir pinigų kuriuos skirtumėte sporto klubui.

4. Sportui skirkite savaitgalius! Laisvesnę valandą sportui tikrai paprasčiau rasti savaitgalį, nei darbo dieną.

5. Išnaudokite visą treniruotėms skirtą laiką, derindamos jį su kitomis veiklomis. Pavyzdžiui, bėgiojant galite klausytis mėgstamos knygos audio įrašo.

6. Įtraukite šeimos nariuos, paskirstykite jiems pareigas taip, kad dalį savo laiko galėtumėte skirti sportui. Leiskite savo vaikinui, vyrui ar vaikams atlikti kai kuriuos darbus už jus tuo metu, kai sportuosite.

7. Galiausiai, jei tiesiog nematote, kaip galėtumėte skirti laiko treniruotėms, pakeiskite jas kasdiene veikla. Lipkite laiptais, o ne važiuokite liftu, dokumentus kolegoms neškite pati, o ne siųskite elektroniniais laiškais, palikite automobilį kiek toliau ir kuo daugiau vaikščiokite. O jei turite galimybę – rinkitės kelionę į darbą dviračiu.

Šaltinis: Grožio guru

Komentarai

Treniruočių programos

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Kalbant apie vaikus Japonijoje nevartojami žodžiai "blogas" ir "negeras".

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai