Kalėdinės mamos vaišės: nugalėtojai!

Prieš gražiausiais metų šventes paskelbėme receptų konkursą Kalėdinės mamos vaišės, kuriame kvietėme dalintis savo kalėdinių patiekalų receptais bei jų nuotraukomis. Džiaugiamės ne tik dalyvių skaičiumi ir atsiųstų gardumynų gausa, bet ir skaitytojų kūrybiškumu, labai estetiškais ir įdomiais patiekalais!

Pasitarę beveik vieningai nubalsavome, kad pagrindinį prizą gauti turėtų Neringa už jos Kalėdų eglutės iš mėsos receptą - tai nesudėtingas ir sąlyginai greitai pagaminamas patiekalas, kuris itin efektingai atrodo ir turėtų patikti daugeliui. Žavu ir tai, kad šis receptas palieka ganėtinai daug erdvės kūrybai - faršą galima papildomai gardinti mėgstamomis daržovėmis, o pati autorė skaitytojus skatina iškeptą eglutę puošti „pagal savo fantaziją“. Neringa gauna 100 Lt Dovanų Manijos čekį, kurį galės išleisti jai patikusioms pramogoms!

Dovanų Manija pateikia gausybę pramogų, kurios įtiks kiekvieno skoniui ir piniginei! Nuo skrydžio lėktuvu ir grožėjimosi gamta iš paukščio skrydžio iki pasilepinimo masažu su medumi.

Nepamiršome ir savo pažado pradžiuginti daugiausiai receptų atsiuntusį skaitytoją - ja tapo Regina, kuri nepatingėjo pasidalinti beveik 20 puikių patiekalų receptų, kurių didelę dalį sudarė įstabūs kepiniai. Reginai siunčiame dvi silikonines kepimo formas, kurios, šiai, tokius gražius pyragus kepančiai, šeimininkei, akivaizdu, pravers.

Dėkojame visiems dalyviams! Tikimės, kad nelaimėjusieji nenusimins ir PasMama.lt organizuojamuose konkurse dalyvaus ir ateityje!

Komentarai

Kalėdinės mamos vaišės

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Korėjoje į vaiko amžių įskaičiuojami tie 9 mėnesiai, kuriuos jis praleido motinos įsčiose, todėl korėjiečiams visada metais daugiau, nei jų bendraamžiams iš kitų šalių.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai