PasMama.lt vasaros mažylė: Deimantė!

Sunku patikėti, kad nuo PasMama.lt mažylių konkurso pradžios prabėgo jau visi metai. Konkursas per šiuos metukus mums suteikė labai daug džiaugsmo, buvo smagu matyti tiek daug dalyvių, tiek besišypsančių gražuolių, buvo labai šilta skaityti tokius gražius ir švelnius mamų žodžius... Su vasara jau atsisveikinome ir rudens lietaus jau paragavome... Belieka paskelbti vasaros, o kartu ir paskutinę konkurso mažylę, kuria tapo daugiausiai balsų surinkusi Deimantė!

Sveikiname šią nuostabią mergaičiukę, siunčiame šilčiausius linkėjimus ir džiaugsmingai perduodame minkštutę ir šiltutę geltoną karvytę, kuri primins saulėtas vasaros dienelės bei šildys šaltais rudens ir žiemos vakarais. Mūsų šaunieji bičiuliai „Nieko rimto“ perduoda smagią Moomin Characters knygą „MUMINUKO priešingybių knygelė“, o draugai iš Dovanų Manijos nori palepinti Deimantės tėvelius ir jiems dovanoja 50 Lt dovanų kuponą, kurį bus galima išleisti patikusioms pramogoms.

Naudodamiesi proga dar kartą dėkojame visiems dalyviams, visiems balsavusiems, visiems stebėjusiems mažuosius stebukliukus mūsų puslapyje. Kviečiame nenusiminti, jeigu sudalyvauti nespėjote arba jeigu šįkart sėkmė nenusišypsojo... įvairių konkursų tikrai dar bus!

Komentarai

Pasmama.lt mažyliai projektas

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Į plastiką, iš kurio daromos LEGO detalės, dedama speciali medžiaga, kuri darant rentgeną šviečia ryškiau, kad būtų lengviau detalę aptikti, jei vaikas ją prarytų.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai