Pratimai dailioms kojoms

Gražios ir dailios kojos madingos visada ir visais metų laikais! Jeigu tavo kojos dar nėra tobulos išvaizdos, siūlome kompleksą pratimų sėdmenų, klubų, šlaunų ir blauzdų vidinių bei išorinių raumenų stiprinimui.

Kojos mostas į priekį iš įtūpsto


Pradinė padėtis – stovint, kojos truputį pražergtos, rankas galima sunerti į kumštį ir laikyti prieš krūtinę. Įtempiant pilvo preso raumenis, dešine koja daryk įtūpstą atgal, keliu neliesdama grindų. Įtempk sėdmenis, išsitiesink ir tuo pačiu metu dešine koja daryk mostą į priekį. Sugrįžk į pradinę padėtį. Pratimą pakartok 12-15 kartų kaire koja, po to dešine.


Kojos pakėlimas į šoną iš padėties pritūpus


Rankos ant liemens – kojos pečių plotyje- tai pradinė padėtis. Sulenktomis kojomis per kelius pusiau pritūpk. Išsitiesindama iš padėties pritūpus, tuo pačiu metu kelk dešinę koją į šoną tiek aukštai, kiek gali. Grįžk į pradinę padėtį. Tas pats su kaire koja. Su kiekviena koja pratimą pakartok 12-15 kartų.

Šuoliukas iš padėties pritūpus


Kojos plačiau, kojų pirštai žiūri į šalis, rankos ant klubų. Pasikelk ant kojų pirštų, sulenk kojas per kelius, kūno korpusą leisk žemyn, kol klubų padėtis bus paraleli grindims. Iš šitos padėties daryk šuoliuką ir minkštai nusileisk ant pirštų. Įsisavinus šį pratimą, stenkis atlikti jį pakankamai greitu tempu. Pratimą atlik 15-20 kartų.

Pristatomas žingsnis į šoną


Kojos šiek tiek plačiau nei pečių plotyje, pirštai pasukti į šoną 45 laipsniais. Sulenk kojas per kelius ir nuleisk korpusą į pusiau sėdimą padėtį. Rankos sulenktos per alkūnes, alkūnės virš kelių (pozicija A). Sulenktais keliais daryk žingsnį kaire koja į šoną (pozicija B). Dabar daryk žingsnį į tą pačią pusę dešine koja. Tokiu būdu vis slinkis į šoną. Gali padaryti 10 žingsnių į dešinę pusę ir 10 žingsnių – į kairę.   

2 psl. »

Komentarai (7)

Evelina 2015-03-20 11:56
Deja, priespaskutinis pratimas yra nerekomenduojamas, kadangi pavojingas kelio sanariui (pasiklauskit specialistu)
nesvarbu 2014-09-22 18:46
O kiek laiko tous pratimus daryti
Maišas. 2012-07-02 03:05
Lucija, laukiu tavo komentaro ar padėjo.
Tiesa pasakius pas mane BUVO nemažai raumenų. Oj nemažai, bet vat nustojau sportuot ir jau pradėjo lyst šiek tiek pro kraščiukus riebaliukai. Reikia vėl susiimt. Jau pasiilgau savo preso...
Toma 2012-06-18 21:24
aš jau antrą dieną šiuos pratimus darau jų maximumą kiek parašyta,tai jau po pirmos dienos raumenis jaučiau. :))
lucija 2012-06-17 23:03
Patiko,rytoj isbandysiu,po menesio parasysiu ar padejo
Zebra 2012-06-15 18:13
o aš ir nenoriu būti "tobula". Myliu save su visais savo privalumais ir trūkumais
Era 2012-06-15 17:12
ar tie pratimai tikrai veiksmingi?

Pratimai kojoms

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Japonijoje, dviračių statymo vietose, būna pastatyti du ženklai. Viename iš jų nupiešti tvarkingai surikiuoti dviračiai ir užrašyta "Taip dviračius stato geri vaikai", o kitame ženkle galima išvysti padrikai sustatytus dviračius ir užrašą "Taip geri vaikai dviračių nestato".

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai