Seksas trise ir kitos vyrų seksualinės fantazijos (I dalis)

Tai, kas kitiems yra nuodėmė, mums - viso labo – eksperimentas. (Emersonas). Ko reikėtų tikėtis iš vyro lovoje, jeigu tu žinai apie jo seksualines fantazijas ir ką daryti, jeigu jis nusprendė jas realizuoti?

Dviejų vyrų su viena moterimi seksas užima pirmą vietą vyriškų svajonių reitinge. Ši fantazija turi labai gilias psichologines šaknis, todėl nėra nieko keisto, kad būtent šis siužetas – mėgstamiausia pornografijos tema.   

Pagrindinė kliūtis, trukdanti bet kuriam vyrui sekse – tai įsivaizdavimas, kad moteris seksu neužsiims “tiesiog šiaip” – ją reikia “laužti”. Šis stereotipas, dažnai neturintis nieko bendro su realiu gyvenimu, labai “stabdo” vyrišką seksualumą. Ir, pasitelkus fantaziją, moteris iš “neįveikiamos olos” įvaizdžio perkeliama į prostitutės kategoriją. Tai yra, užsiiminėdama seksu su dviem vyrais, ji tampa labiau “kūniška”, o tai savaime pagerina intymų vyro gyvenimą. Todėl, jei tavo partneris svajoja būtent apie tokį seksą, gali būti, kad jis turi sunkumų su moters palenkimu intymumui, jis pernelyg idealizuoja partnerę, o tai reiškia, kad lovoje jis nelinkęs būti visiškai atsipalaidavęs.       

Patarimas: norint tai įveikti, nėra būtina į lovą “trečiuoju” kviestis geriausią draugą ar laiptinės kaimyną. Tiesiog pasistenk atsipalaiduoti, nebūk susivaržiusi ir vyrui taps lengviau.

Seksas su dvejomis moterimis – fantazija, kuri pagal populiarumą yra antroje vietoje. Vyrų manymu, jei dvi moterys sutinka užsiimti su juo seksu, vadinasi, jos jį vertina, jis joms yra seksualus ir valdingo charakterio. Jis – superpatinas, supervyras tiek psichologiniu, tiek fiziologiniu požiūriu.

2 psl. »

Komentarai (8)

Extra 2023-10-28 08:59
Dar ne tokiu fantaziju turiu reikia istvirkusios be tabu moters yra tokiu parasykit [email protected]
Evelina 2015-07-13 10:26
Noriu Europos
virvytis 2015-03-22 21:49
"Dviejų vyrų su viena moterimi seksas užima pirmą vietą vyriškų svajonių reitinge" nejuokinkit :D
egle 2014-06-09 12:13
ar yra gerai seksas
aistringa 2013-10-20 11:45
visiskai sutinku seksas tryse. Teko keleta kartu. Bet pasitaike tokios babces pavydzios babces neleido artyn vyro nei uz ka. O jie net alpo kaip manes norejo
julius 2012-10-10 11:44
vyrų fantazijos kartais beribės :D http://www.intymu.com
Erika 2012-07-23 16:13
aš kaip tik skaičiau, kad antroji vyrų fantazija yra pirmoje vietoje
Vita 2012-07-23 14:49
kas sudarinėjo tokią statistiką?

Suaugusiųjų santykiai

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Japonijoje, dviračių statymo vietose, būna pastatyti du ženklai. Viename iš jų nupiešti tvarkingai surikiuoti dviračiai ir užrašyta "Taip dviračius stato geri vaikai", o kitame ženkle galima išvysti padrikai sustatytus dviračius ir užrašą "Taip geri vaikai dviračių nestato".

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai