Stilistės konsultacija. Kaip pasikeisti, tačiau išsaugoti ilgus plaukus?

Laba diena, esu 26 m. mergina. Labai norisi pakeisti įvaizdį, bet norisi išlaikyti ilgus plaukus. Deja, kirpėjos nepasiūlo jokio kirpimo ilgiems plaukams, tad daug metų vis tas pats, ir tas pats plaukų stilius. Nusprendžiau kreiptis į Jus tikėdamasi, kad Jūsų akis akilesnė ir mato, koks plaukų kirpimas man tiktų. Kirpčiukus turiu nuo vaikystės, nes turiu itin stačią kaktą, kartais pakerpu kreivai, kartais apvalainai... Plaukai nedažyti, stori ir ilgi. Esu aukšta 173 cm ūgio mergina, mėlynų akių, smulkaus pailgo veido.
Lauksiu Jūsų patarimų!
Geros dienos!Laba diena, plaukai tikrai gražūs ir veidukas labai švelnių bruožų. Deja, būtent tokie kirpčiukai atkreipia dėmesį į tai, ką norite nuslėpti - kaktą. Rinkitės ilgus, asimetriškus kirpčius, tik ne griežtus. Galima pakarpyti plaukus aplink veidą. Jei nusibos, greit ir lengvai atsiauginsite. Natūrali plaukų spalva tikrai graži ir nereikalauja jokių pasikeitimų. Ateityje nepersistenkite su plaukų ilgiu. Kaip bebūtų, moteris, turinti ilgesnius plaukus negu iki liemens, jau atrodo keistai. Tegu šis grožis lieka mergaitėms, o moteriai gražiausia, jeigu plaukai yra šiek tiek žemiau nugaros, maksimum iki liemens.


 

 

Daugiau stilistės atsakymų rasite: stilistė Renata Kovtun
Stilistės svetainė: www.jusu-gb.com , www.groziokodas.eu

Turite klausimų? Reikia patarimų? Rašykite adresu: [email protected]

 

 

Komentarai

Stilistės visažistės konsultacija

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Japonijoje, dviračių statymo vietose, būna pastatyti du ženklai. Viename iš jų nupiešti tvarkingai surikiuoti dviračiai ir užrašyta "Taip dviračius stato geri vaikai", o kitame ženkle galima išvysti padrikai sustatytus dviračius ir užrašą "Taip geri vaikai dviračių nestato".

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai