Tėvai ir draugai apie Inetos Puzaraitės nėštumą sužinojo iš žurnalistų

Žinomumas turi savo pliusų - garsenybės neretai puikuojasi įvairių kompanijų dovanomis, puikiai leidžia laiką uždaruose renginiuose, savo matomumą panaudoja plėtojant verslą. Kita vertus, viešumas gali ir erzinti bei skaudinti - tuo savo kailiu įsitikimo merginų grupės „Studentės“ narė Ineta Puzaraitė.

Niekam ne paslaptis, kad grupės „Studentės“ narė Ineta Puzaraitė puoselėja šiltus jausmus širdies draugui Ąžuolui, dainininko Žilvino Žvagulio sūnui. Pramogų verslo atstovai jau beveik metus kuria bendrą šeiminį gyvenimą. Ir nors draugystė tęsiasi gan ilgai, pora dar nesiruošė gyvenimo permainoms. Tačiau vieną gražią dieną juos aplankė netikėta žinia – pora laukiasi pirmagimio.

TV3 laidoje „VIP“ pora prisipažino: žinią apie būsimą kūdikį jie skubėjo pranešti savo šeimos nariams, tačiau būsimi tėveliai liko šokiruoti – gandai žiniasklaidą pasiekė greičiau nei jaunuoliai spėjo pranešti savo gimdytojams
 
Tiek tėvai, tiek draugai naujieną sužinojo iš žurnalistų, o tai tikrai nenudžiugino Inetos ir Ąžuolo: „Mes laukiamės ir labai tuo džiaugiamės, bet mes ne malkų krūvą ar naują automobilį nusipirkome, kad visi turėtų apie tai žinoti... Pirmiausia tai čia nuostabi šventė, kurią mes turime savo šeimoje ir ja norime dalintis tik su artimaisiais“, – savo požiūrį dėstė Ineta.

Komentarai

Žmonės

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Ketvirtadalis identiškų dvynių yra veidrodiniai dvyniai. Jų plaukai krenta į skirtingas puses, jie turi veidrodinio tipo pirštų antspaudus ir jeigu vienas yra dešiniarankis, tai kitas – kairiarankis. Tačiau identiški dvyniai turi beveik vienodus protinius sugebėjimus. Tokie dvyniai dalinasi 100% DNR.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai