10 kūdikių pudros panaudojimo būdų

Kiekvienai mamytei puikiai pažįstamas gaivus kūdikių pudros kvapas. O ar žinojote, kad panaudoti ją galima ne tik nuo iššutimų ir paraudimų?

 

  1. Susiraizgiusi grandinėlė. Stipriai susipainiojusią grandinėlę lengviau išnarpliosite, jeigu prieš tai mazgelius apibarstysite kūdikių pudra.
  2. Nemalonus komodų stalčių kvapas. Ištraukite stalčius ir spintelių ar komodos vidų pabarstykite kūdikių pudra. Atidarius stalčių visada jausite malonią gaivą! Tai ypač aktualu, jeigu baldai seni.
  3. Susiriebalavę plaukai. Neturintys galimybės išsitrinkti plaukų gali išsiversti su kūdikių pudra. Užsiberkite šiek tiek miltelių ant pirštų, pamasažuokite plaukų šaknis, plaukus gerai iššukuokite. Pudra sugers riebalų perteklių.
  4. Karštos vasaros naktys. Paberkite šiek tiek pudros po paklode. Naktį miegosite gaiviau ir ramiau.
  5. Limpančios kortos, plastikiniai žaislai, kaladėlės. Jeigu smulkūs kartoniniai, plastikiniai, mediniai žaisliukai limpa, sumeskite juos į maišiuką, įdėkite keletą šaukštelių kūdikių pudros ir gerai pakratykite. Vėliau nušluostykite popieriniu rankšluosčiu.
  6. Skruzdės. Jeigu virtuvėje įsiveisė skruzdėlyčių, pabarstykite jų lankomose vietose šiek tiek kūdikių pudros. Skruzdėms nepatinka jos kvapas.
  7. Riebalų dėmės. Riebalais išteptą vietą pirmiausia apibarstykite kūdikių pudra, švelniai patrinkite, o tuomet skalbkite taip, kaip įprasta.
  8. Smėlėtos pėdos. Pailsėjus paplūdimyje daugelį erzina prie pėdų prilipęs smėlis, jį nusivalyti bus daug lengviau, jeigu prieš valydami kojas apsibarstysite kūdikių pudra.
  9. Pėdų prakaitavimas. Besiruošiant į žygį ar žinant, kad teks daugiau vaikščioti, kojas būtinai išsitrinkite kūdikių pudra. Tai apsaugos ne tik nuo prakaitavimo, bet ir nuo nuospaudų atsiradimo.
  10. Plonos blakstienos. Užsitepkite vieną sluoksnį tušo, tuomet ant blakstienų labai atsargiai užsiberkite truputį kūdikių pudros, palaukite kelias akimirkas ir tepkite dar vieną tušo sluoksnį. Blakstienų apimtis padvigubės! Girgždančios grindys. Į grindų tarpus priberkite kūdikių pudros, perteklių sušluokite ir džiaukitės tyla!
» Rašyti komentarą