16 vaikų mama prisipažino niekada nenorėjusi atžalų

Manote, kad auginti 3 vaikus ar daugiau yra tikras iššūkis? 47-erių australė rūpinasi net 16 atžalų ir tikina, jog tai – ne pabaiga.
 
Jeni Bonell istoriją galima vadinti išskirtine. Niekada vaikų nenorėjusi moteris dabar teigia, kad vaikai jos gyvenime – didžiausias džiaugsmas, todėl svajoja apie dar gausesnę šeimą, rašo dailymail.co.uk
 
Pasak jos, paauglystėje minčių apie vaikus ar šeimą niekada neturėjo. „Gyvenime turėjau kitų planų. Tikrai negalvojau nei apie santuoką, nei apie atžalas“, – pripažįsta ji. Jeni gyvenimas visiškai pasisuko kita linkme, kuomet ji sutiko savo būsimą vyrą. Jis moteriai iš karto atskleidė didžiausią savo svajonę. Tai – didžiulė šeima. Stipri meilė vyrui ir pakeitė Jeni nuomonę.
 
Pirmojo vaiko ji susilaukė būdama 21-erių. Nuo tada šeima ėmė nesuvaldomai gausėti. Ilgiausia pertrauka tarp gimdymų – vos 3 metai. Jauniausiai jųdviejų atžalai šiuo metu – 2 metai.
 

Tiesa, juos auginti ir rūpintis yra iš tiesų nelengva užduotis. Jeni teigia, kad namų ruoša reikalauja daug jėgų. Pasak jos, per savaitę tenka išplauti daugiau kaip 30 kilogramų rūbų, pagaminti tonas maisto ir nuolat tvarkyti namus. Tačiau visi namų ruošos darbai krenta ne tik ant mamos pečių.
 
„Turiu pačius geriausius vaikus pasaulyje. Jie man padeda kiekviename žingsnyje“, – džiaugiasi ji.
 
Vaikų ankščiau nenorėjusi moteris prisipažino, kad planuoja susilaukti ir daugiau atžalų. „Jei susilauksime dar daugiau vaikų – bus fantastika, o jei ne, esame dėkingi ir už tiek, kiek turime“ , – sakė ji.
 
Jeni jaučiasi esanti ypatinga, mat tiek daug kartų pagimdyti galėtų ne kiekviena. Tad jų šeima – palaiminta.
 
Nepaisant namuose besisukiojančios „futbolo komandos“, mama sugeba rasti laiko ir pasilepinti. Pasak jos, svarbiausia yra nepamiršti ne tik meilės vaikams, bet ir sau pačiai.

» Rašyti komentarą