20 patarimų planuojantiems vestuves

Pasiruošimas vestuvėms – ilgas ir varginantis procesas... Kad šventės ir jūsų džiaugsmo netemdytų nemalonūs netikėtumai, dalinamės keliomis gudrybėmis ir patarimais.

 

 1. Jei prieš vestuves lankotės soliariume ar deginatės prie jūros, pasirūpinkite tuo, kad įdegis būtų tolygus ir apsivilkus vestuvinę suknelę nesimatytų maudymuko žymių.
 2. Suprantama, kad prieš vestuves jaudinatės, tačiau pasistenkite gerai išsimiegoti (nuotraukose raudonos akys ir juodi ratilai po jomis neatrodys gražiai)
 3. Kad išvengtų raudonų dėmelių, jaunikis turėtų skustis vieną dieną arba vakarą prieš vestuves. Arba nesiskusti visai (jeigu tai nekenkia jo įvaizdžiui).
 4. Nuotakai patartina per vestuves turėti visur su savimi nedidelį rankinuką, kuriame būtų reikalingiausi reikmenys (nosinaitės, lūpdažis, pudra, vėduoklė, jei diena pasitaikytų karšta, ir pan.)
 5. Neatsisakykite skėčio – jis gali apsaugoti tiek nuo saulės, tiek nuo lietaus. Nėriniuotas skėtukas puikiai tiks karštą dieną, o paprastas (geriausiai – spalvotas, arba priderintas spalvine gama prie vestuvinių atributų, aksesuarų) apsaugos nuo lietaus ir užtikrins smagius kadrus.
 6. Jei patys planuojate, kur lankysitės per vestuves – nepamirškite, kad šešėlyje fotografuotis geriau nei saulėje – jums nereikės raukytis ir markstytis, o nuotraukose atrodysite gražiau.
 7. Vestuvių fotografams duokite bent du kontaktinius numerius, kuriais būtų galima susisiekti per pačias vestuves (jaunosios telefonas nesiskaito, nes dažniausiai neturi jo su savimi).
 8. Planuoti vestuves niekada ne per anksti, tad visus svarbiausius reikalus stenkitės susitvarkyti kaip galima anksčiau. Net jei iki šventės liko metai – veikti tikrai bus ką: galite galvoti apie šventės koncepciją, stilių, peržiūrėti vestuvines sukneles ir kostiumus bei organizuoti tai, kam konkrečios datos nereikia – kuo mažiau rūpesčių liks prieš vestuves, tuo labiau pailsėję jausitės per pačią šventę.
 9. Jei vestuvinę suknelę siuvatės ir ji yra be petnešų – įsitikinkite, kad korseto viršutinėje dalyje yra prisiūtos silikoninės juostelės.
 10. Jei suknelę užsakote internetu, įsitikinkite, kad ją gausite likus ne mažiau nei 4 savaitės iki vestuvių: ją gali tekti pataisyti (iš anksto susiraskite siuvėją, kuri tai padarys) ar net pakeisti, jei nepatiks.
 11. Jei savo vestuvinę suknelę vėliau norėsite parduoti, paprašykite, kad fotografas nufotografuotų detales ir suknelę tokiais rakursais, kurie tinka būtent pardavimui.
 12. Jaunikio baltų marškinių atspalvis turėtų atitikti nuotakos suknelės atspalvį.
 13. Turėkite su savimi atsarginę pėdkelnių ar kojinių porą, jei nubėgtų akis. Nepamaišys ir atsarginiai bateliai.
 14. Jei vestuves planuojate vasarą, reikėtų pagalvoti, ką užsimesite ant pečių, jei netikėtai atvėstų. Tai gali būti atlasinis bolero švarkelis, balta skara iš angoros ar net baltas megztukas.
 15. Jei nuometą dėsitės ant palaidų plaukų, paprašykite, kad toje vietoje, kur jis tvirtinsis, plaukai būtų surišti gumyte – segtukai nenuslys ir nuometo nereikės taisyti kas 5 minutes.
 16. Jei kreipiatės į vestuvių organizatorius, visas dekoracijas, aksesuarus ir kitas smulkmenas į reikalingą vietą turi atvežti jie, o ne jūs ar jūsų svečiai bei artimieji.
 17. Prieš vestuves ir vestuvių dieną intensyviai drėkinkite savo lūpas, jas nušveiskite (po dušo patrinkite šiurkščiu rankšluosčiu). Prieš vestuvinį makiažą pasitepkite jas balzamu.
 18. Prieš vestuves (jei makiažą darys vizažistas, o ne kosmetologas), pasirūpinkite savo oda – apsilankykite grožio salone, darykitės veido kaukes, nes gražiausiai atrodo ir geriausiai laikosi tas makiažas, kuris padarytas ant sveikos odos.
 19. Jei per vestuves planuojama važiuoti didesnius nei 50 km atstumus, mašinų puošti gyvomis gėlėmis nerekomenduojama.
 20. Jei per vestuves neplanuojamas „piknikėlis“, turėkite su savimi užkandžių (ir būtinai – vandens) . Alkani jaunieji greitai pavargsta, tad jiems būna sunkiau džiaugtis vakarinės dalies linksmybėmis.
   
» Rašyti komentarą