5 eglutės žaisliukų idėjos, sugrąžinsiančios jus į vaikystę (foto)

Rankų darbo eglutės žaisliukai – nesenstanti klasika. Jie ne tik šiltesni ir mielesni širdžiai – kiekvienas iš jų yra unikalus, kiekvienas iš jų gali tapti puikia dovanėle brangiam žmogui. Dar smagiau, kai gražiausioms metų šventėms ruošiasi visa šeima – tai suartina ir suteikia daug pozityvių emocijų. Šį kartą siūlome pasinaudoti 5 idėjomis ir patirti tą patį stebuklo ir norų išsipildymo laukimo džiaugsmą, kaip vaikystėje!

Žaisliukai iš sausainių formelių

Pasidaryti juos visai nesunku – išsirinkite gražiausias jums formeles ir dekoruokite jas senais atvirukais, dovanų maišeliais ar nuotraukomis. Būkite kūrybingi!

Sniego seniai iš butelių kamštelių

Sniego senių niekada nebus per daug. Tai – žiemos simbolis, o daugeliui iš mūsų – ir šilta vaikystės asociacija.

Iš pradžių nudažykite švarius dangtelius baltais akriliniais dažais (gali reikėti ir kelių sluoksnių, nepamirškite nudažyti ir šonų). Liks nupiešti sagutes, akytes, morkytę-nosį ir priklijuoti kamštelius prie kilpele sulenktos juostelės.

Žaisliukas-eglutė


Padaryti šį žaisliuką yra itin paprasta. Viskas, ko jums reikės – keli kaspinai, žirklės, medžio šakelė, karšti klijai ir virvutė, už kurios bus galima pakabinti žaisliuką.

Tiesiog suriškite kaspinus ant šakelės kuo arčiau vienas kito (nepamirškite patepti klijais), apkirpkite ir pririškite virvutę.

Blizgučiais puošti eglutės žaisliukai

Atrodo sudėtingiau, negu yra iš tikrųjų: į permatomus žaisliukus įpilama truputį dažų, pavartoma, kad nusidažytų, o viršus apklijuojamas sulamdyta folija, saldainių popieriukais ir pan. Dalį blizgučių vėliau galima nugremžti.

Rogutės iš ledų pagaliukų

Žaisliukas taip pat nesudėtingas: keli pagaliukai, truputis klijų ir dažų, virvutė – rogutės baigtos!

Gražių švenčių!

» Rašyti komentarą