5 (pa)vasarinio namų dekoro idėjos

Pavasarinis ir vasarinis dekoras visada labai švelnus ir mielas širdžiai – juk augalų, gėlių ir paukščių motyvai sukelia tik teigiamas emocijas. Štai kelios idėjos, kaip galite papuošti savo namus.

Paukščių skulptūrėlės. Sparnuočiai ant savo sparnų atneša pavasarį, o jų giesmės džiugina mus visą vasarą. Įsigykite bent vieną paukštuką (dar geriau – du), ir jūsų namai taps daug jaukesni.

Nukalta kabykla. Kabliukų niekada nebūna per daug – kiekviena mama tikrai ras, ką ant jų pasikabinti. Na, o jeigu kabykla papuošta augaliniais arba paukščių motyvais, kaskart pažvelgus į duris lūpomis nubėgs šypsena.


Gėlėtos vazos ir stiklinės
. Ypač gražu, kai jas puošia vitražiniai piešiniai: rinkitės bijūnus, ramunes ar aguonas – įsileiskite į savo namus pavasarį ir vasarą!

Ryškios pagalvės su margais piešinukais. Miegant ant tokių košmarų sapnuoti tiesiog neįmanoma, o gera nuotaika ryte – garantuota!

Piešiniai ant sienų. Piešti ir tapyti galite kartu su visa šeima. Papuoškite vaikų kambarį, svetainę arba virtuvę – nustebsite, kaip šie piešiniai teigiamai veiks jūsų nuotaiką.

» Rašyti komentarą