5 paprasti norų būrimai

Tikriausiai dauguma moterų bent kartą gyvenime lankėsi pas būrėją ar bent jau apie tai pagalvojo. Nieko keisto, juk visiems kartais kyla noras pažvelgti į savo ateitį. Tikėti burtais ar ne – tik tavo sprendimas, tačiau mes norime pasiūlyti kelis paprastus būrimus, kurie padės suprasti ar tavo norams lemta išsipildyti.

Tam, kad būrimai būtų tikslūs, jiems reikia pasiruošti. Pirmiausia ką turi padaryti – tai pasirinkti tinkamą laiką. Sakoma, kad geriausia burtis per pilnatį, tačiau iki saulėlydžio, o ne naktį. Naktis labiau tinka įvairiems ritualams, o ne būrimams.

Kokią savaitės dieną reikėtų rinktis?

  • Pirmadieniais galima burtis praktiškai dėl bet kokio noro;
  • Antradieniais ir penktadieniais galima ieškoti atsakymų į sunkius, rimtus ir meilės klausimus;
  • Trečiadienis tinkamas su darbais ar studijomis susijusiems klausimams;
  • Ketvirtadienis susijęs su materialine gerove, taigi geriausia burtis dėl finansinės padėties;
  • Šeštadieniais ir sekmadieniais burtis iš norų nereikėtų.

Būrimui reikėtų pasiruošti emociškai: pasistenk atsikratyti nereikalingų minčių, susikurk raminančią, jaukią atmosferą ir susikoncentruok į savo norą.

Būrimas su kauliukais

Sugalvok norą, į puodelį įdėk du žaidybinius kauliukus, papurtyk juos ir mesk ant stalo. Puodelį reikia laikyti kaire ranka ir purtyti sukant prieš laikrodžio rodyklę. Dabar pažiūrėk kokia skaičių kombinacija iškrito.

  • Jei iškrito 2-1, 6-6, 3-2, 5-5, 4-3, 6-4 – noras išsipildys;
  • Jei iškrito 6-5, 4-1, 6-1, 5-1, 3-3, 5-2, 4-4 – yra didelė tikimybė, kad noras išsipildys;
  • Jei iškrito 6-3, 2-2, 6-2, 5-4, 1-1, 5-4, 4-2, 5-3, 3-1 – norui išsipildyti nelemta.

Būrimas su knyga

Norų būrimas knygos pagalba – vienas iš paprasčiausių būdų, dar vadinamas “bibliomantija”. Taigi, paimk bet kokią knygą ir sugalvok savo norą. Dabar, neatvertusi knygos, sugalvok bet kokį puslapio ir eilutės skaičių. Tuomet atsiversk išsirinktą knygą, susirask sugalvotąjį puslapį ir eilutę. Perskaityk, kas ten parašyta. Šie žodžiai ir yra tavo užšifruotas atsakymas į klausimą.

Būrimas su kortomis

Kortos – taip pat labai populiarus būrimo metodas. Štai pats paprasčiausias būdas: galvok apie savo norą ir tuo metu išmaišyk kaladę. Tuomet ištrauk iš jos vieną kortą. Jei korta raudona – tavo noras išsipildys, jei juoda – ne.

Kitas būdas: išmaišyk kortų kaladę ir išdėliok ant stalo 15 atverstų kortų vienoje eilėje, tuomet dar 15 kortų kitoje eilėje. Jei tarp šių 30 kortų iškris visi 4 tūzai – tavo noras išsipildys.

Būrimas su monetomis

Geriausia tokiems būrimams naudoti senovines monetas. Į delną paimk saują monetų, sugalvok norą ir išmesk jas į viršų. Paskaičiuok, kiek monetų atsivertė priekiu (skaičiumi) ir kiek – galu (herbu). Jei daugiau priekiu atsivertusių monetų, tuomet noras išsipildys.

Kitas būdas: paimk tris skirtingų dydžių monetas. Ant trijų lapelių užrašyk savo norą, įvyniok į lapelius po monetą ir padėk lapelius po pagalve. Ryte su kaire ranka ištrauk pirmą pasitaikiusį lapelį. Jei lapelyje rasi pačią didžiausią monetą  noras išsipildys. Jei pasitaikys vidutinė moneta – noras išsipildys, bet ne greitai. Jei rasi mažiausią monetą – norui išsipildyti nelemta.

Būrimas su veidrodžiu

Uždek žvakę ir apvalaus veidrodėlio paviršių padenk vašku. Paimk anglies ir ant vaško užrašyk savo norą. Padėk veidrodį šaltoje vietoje. Po poros valandų gerai apliek veidrodį po šaltu vandeniu. Jei užrašytas noras nusiplovė – jis neišsipildys.

» Rašyti komentarą
» Komentarai
Ramune
2021-12-31 14:23
Labai as noriu suzinoti ar as dar turesiu vaikely ar pagimdysiu ar nebe daugau
Laurita
2021-05-16 20:17
Nepastoju
Paulina
2021-03-24 15:15
Kodėl visada taip būna?
Paulina
2021-03-24 15:15
Kodėl visada taip būna?
Violeta
2021-02-19 22:43
Kaip seksis darbe