5 vasariškos pramogos vaikams

Vasara – tai laikas, kurio labiausiai laukia vaikai. Net jeigu neturite galimybės išvykti į kaimą, smagiai laiką praleisti galima ir mieste. Siūlome 5 idėjas, kad vaikų vasaros poilsis būtų smagus ir turiningas.
 
Išmokykite ko nors nauja. Tai gali būti nauja sporto rūšis, važiavimo dviračiu, riedučiais, riedlente pamokos ar kas nors panašaus. Svarbiausia, kad tai teiktų malonumą pačiam vaikui. Na, o jeigu tuo užsiims visa šeima, būkite tikri: atžala namie nesėdės.
 
Filmo kūrimas. Pasiūlykite vaikui sukurti istoriją, parašyti scenarijų, surasti „aktorius“ ir sukurti filmą. Tokia veikla tikrai įtrauks, padės ugdyti rašymo ir organizacinius įgūdžius, atsakomybės jausmą.
 

Aktorinio meistriškumo pamokos. Jei pastebėjote, kad jūsų vaikas ima reikšti aktoriaus talentą, pasiūlykite pastatyti spektaklį ir atlikti kokį nors vaidmenį. Na, o jeigu jam priimtiniau būti režisieriumi – tai taip pat neblogai: jis turės galimybę išmokti bendrauti su bendraamžiais, atskleisti savo dar neatrastus gabumus.
 
Skauto įgūdžiai. Išvykite su atžala į mišką, prie ežero, pamokykite, kaip reikia išgyventi laukinėmis sąlygomis – uždegti ugnį, nustatyti kryptį, pastatyti palapinę ir t.t. Patikėkite, tokios vasaros ji tikrai nepamirš!
 
Pirmasis uždarbis. Labai pravartu išmokyti vaiką vertinti pinigus ir žmonių darbą, suteikti galimybę truputį užsidirbti. Sugalvokite tokį užsiėmimą, kuris nebūtų per sunkus jūsų sūneliui arba dukrytei: tai gali  būti pyragų kepimas, reguliari pagalba kaimynams ir t.t. Svarbiausia, kad būtų smagu!
 
Paverskite vasarą pramoga – tada neteks skųstis, kad vaikas per daug laiko praleidžia prie kompiuterio arba televizoriaus...
 

» Rašyti komentarą