5 žaidimų su šokdyne idėjos

Šokinėjimas per šokdynę – ne tik naudingas, bet ir smagus užsiėmimas. Dalinamės 5 žaidimų su šokdyne idėjomis!
 
Šokinėjimas po du. Reikia bent keturių žaidėjų – du suka šokdynę, visi kiti – šokinėja poromis tol, kol kas nors išsimuša iš ritmo. Tokios varžybos labai smagios, ugdo dėmesingumą ir padeda lavinti judesių tikslumą
 
„Tik tak“. Šį žaidimą iš karto gali žaisti daugiau kaip 10 žmonių. Du vedantieji paima šokdynę,
pradeda sukti ir sako „tik tak“ (tam, kad būtų lengviau pagauti ritmą). Žaidėjai paeiliui šokinėja per šokdynę ir turi atidžiai sekti, kiek kartų peršoka. Pirmasis dalyvis šoka du kartus, antrasis – tris ir t.t.. Kas išsimuša, tas turi sukti šokdynę.

 
Plūdė. Kuo daugiau žaidėjų, tuo smagiau. Visi sustoja į ratą, kurio viduryje stovi vedantysis ir suka už vieno galo šokdynę taip, kad ji būtų žaidėjų kojų lygyje. Visi stengiasi peršokti plūdę. Kas nespėjo peršokti ir užkliuvo, stoja į rato vidurį ir suka šokdynę kitiems.
 
Vardai ir pavadinimai. Žaidimas lavina ne tik atmintį, bet ir tikslumą, miklumą. Kol du suka šokdynę, žaidėjas turi šokinėti ir išvardinti, pavyzdžiui, po 10 berniukų ir mergaičių vardų, miestų ir upių pavadinimų.
 
Veidrodis. Visi žaidėjai kartoja vedėjo pratimus. Jis kiekvieną pratimą kartoja po 10 kartų (šokinėjimas abiem kojom, ant kairės, dešinės, kryžiuojant ir t.t.). Kas išsimuša, toliau veda žaidimą.
 
Smagių žaidimų!

» Rašyti komentarą