5 žaidimų vaikams idėjos

Vaikų šventės – tai didelis džiaugsmas mažiesiems ir ne ką mažesni rūpesčiai jų tėveliams. Jei norite, kad atžalos smagiai praleistų laiką, tenka pasukti galvą. Dalinamės keliomis idėjomis!

Lobio paieškos. Šis žaidimas labai pravartus tada, kai būtina padaryti kambaryje tvarką. Paslėpkite išmėtytuose vaiko daiktuose „lobį“ (pavyzdžiui, ką nors skanaus) – tegul mažieji tuo pačiu ir susitvarko, ir surandai tai, ką paslėpėte. Žaidimą galima pasunkinti arba palengvinti: nupieškite žemėlapį, paslėpkite keletą užuominų...

Kepam pyragus. Vaikams labai patinka žaisti su tešla. Reikia pabrėžti, kad šis užsiėmimas yra ne tik smagus, bet ir naudingas. Visiems kartu galima kepti sausainius arba tortą, tačiau tikėtina, kad po to teks išplauti virtuvę ir prausti vaikus.


„Sustink!“ Tai visiems gerai žinomas žaidimas. Šokama pagal muziką, kai ji nutyla – visi turi tuojau pat sustingti. Iš žaidimo iškrenta tas, kas nespėjo sustingti arba pajudėjo.

Kliūčių ruožas. Idealus žaidimas tiems, kurie turi sodą. Kliūtims galima panaudoti pačias įvairiausias medžiagas – tegul vaikai šokinėja ir dūksta tiek, kiek patinka! Galima skaičiuoti laiką, o greičiausiam žaidėjui įteikti prizą.

Darbščios rankos. Tai – ne visai žaidimas, tačiau taip galima gana ilgam užimti vaikus. Pasiūlykite jiems papiešti, palipinti iš plastelino. Tegul mažųjų menininkų darbai puikuojasi pačioje matomiausioje vietoje (tik pasirūpinkite, kad visos medžiagos būtų saugios naudoti ir tinkamos vaikams).

» Rašyti komentarą
» Komentarai
Asrute mamyte katye :*
2013-11-19 11:17
Labai geros idejos,man labai jos patiko,bet noriu pasakyti kad mano dukrelei jau menesines o as turiu pravalyti kas diena,rankas raudonos ka daryti?