6 šveitikliai savomis rankomis

Cheminis odos šveitimas – skausminga ir brangi procedūra. Siūlome jums išvalyti poras ir pašalinti negyvas odos ląsteles namų gamybos priemonėmis. Štai keli receptai!
 
KUKURŪZŲ KRAKMOLO IR MORKŲ SULČIŲ ŠVEITIKLIS
 
Pašalinkite senų ląstelių sluoksnį pasinaudoję šiuo receptu. Dubenyje sumaišykite tris šaukštus kukurūzų krakmolo, 1 kiaušinio baltymą, 1 šaukštelį malto imbiero ir 3 šaukštelius morkų sulčių. Pirmiausia nuprauskite veidą, pašalinkite nešvarumus bei bet kokių cheminių priemonių likučius. Tuomet mišiniu  ištepkite veidą. Palikite 15-ai minučių ir nuplaukite drungnu vandeniu.
 
ARTIŠOKO IR ACTO ŠVEITIKLIS
 
Pasiruoškite odą valantį šveitiklį, kuris pašalins ne tik paviršiuje, bet ir giliau susikaupusias senas odos ląsteles. Dubenyje sumaišykite vieną virto artišoko šerdį, 2 šaukštus alyvuogių aliejaus ir vieną šaukštą acto. Pagamintą pastą įmasažuokite į veido odą ir palikite 15-ai minučių. Nuplaukite šveitiklį šiltu vandeniu ir nušluostykite drėgnu rankšluosčiu.
 
POMIDORO IR AGURKO ŠVEITIKLIS
 

Maišytuvu sutrinkite pusę nulupto pomidoro, šaukštą susmulkinto agurko, 2 šaukštelius rūgpienio, 4 mėtų lapelius ir 3 šaukštelius avižinių dribsnių. Sutrintas sudėtines dalis užtepkite ant veido ir kaklo. Palikite 10-iai minučių ir nuplaukite drungnu vandeniu.
 
VYNUOGIŲ IR OBUOLIŲ SULČIŲ ŠVEITIKLIS
 
Suteikite odai šilko švelnumo pasinaudoję šiuo paprastu receptu. Dubenėlyje sutrinkite 6 vynuoges,  gautą masę sumaišykite su šaukštu apelsinų ir obuolių sulčių. Užtepkite masę ant veido ir kaklo. Palikite bent 10-iai minučių, kad maistingosios medžiagos susigertų į poras. Galiausiai nuplaukite veidą šaltu vandeniu. Štai ta paslaptis, kuri leis puikuotis skaisčia ir gaivia veido oda!
 
AVOKADŲ IR BRAŠKIŲ ŠVEITIKLIS
 
Pašalinkite senos odos sluoksnį  nuo veido ir kaklo pasinaudoję šiuo ekspertų išbandytu receptu. Sumaišykite vieno sutrinto avokado masę su 4-mis braškėmis ir užtepkite ant veido. Palaikykite ne daugiau kaip 20 minučių ir nuplaukite šaltu vandeniu. Džiaukitės natūraliai švytinčia ir stangria oda.
 
CUKRAUS IR POMIDORŲ ŠVEITIKLIS
 
Panaudokite šiuos du dažnai odos priežiūros receptuose minimus ingredientus pašalinti senas ląsteles nuo veido ir kaklo. Viskas, ką jums reikia padaryti norint atgaivinti savo odą, tai perpjauti vidutinio dydžio pomidorą, pamirkyti jį cukruje ir įtrinti juo odą. Pabūkite taip 10-imt minučių, o paskui nuplaukite veidą šaltu vandeniu.

» Rašyti komentarą