6 šveitiklių receptai

Cheminis šveitimas – skausminga ir brangi procedūra. Geriau išbandykite paprastesnius, neskausmingus ir tikrai gerokai pigesnius būdus. Grąžinkite savo kūno ir veido odai elastingumą bei natūralų spindesį!
 
Siūlome jums išvalyti poras ir pašalinti mirusias odos ląsteles namų gamybos šveitikliais. Naudokite organiškai užaugintas daržoves ir vaisius pasigaminti natūralias, vitaminų gausias priemones, kurios akimirksniu atgaivins odą. Pristatome jums šešių šveitiklių receptus.
 
KUKURŪZŲ KRAKMOLO IR MORKŲ SULČIŲ ŠVEITIKLIS. Pašalinkite senų ląstelių sluoksnį pasinaudoję šiuo receptu. Dubenyje sumaišykite tris šaukštus kukurūzų krakmolo, 1 kiaušinio baltymą, 1 šaukštelį malto imbiero ir 3 šaukštelius morkų sulčių. Pirmiausia nuprauskite veidą, pašalinkite nešvarumus bei bet kokių cheminių priemonių likučius. Tuomet mišiniu  ištepkite veidą. Palikite 15-ai minučių ir nuplaukite drungnu vandeniu.
 
ARTIŠOKO IR ACTO ŠVEITIKLIS. Pasiruoškite odą valantį šveitiklį, kuris pašalins ne tik paviršiuje, bet ir giliau susikaupusias senas odos ląsteles. Dubenyje sumaišykite vieną virto artišoko šerdį, 2 šaukštus alyvuogių aliejaus ir vieną šaukštą acto. Pagamintą pastą įmasažuokite į veido odą ir palikite 15-ai minučių. Nuplaukite šveitiklį šiltu vandeniu ir nuvalykite drėgnu rankšluostėliu.

 
POMIDORO IR AGURKO ŠVEITIKLIS. Maišytuvu sutrinkite pusę nulupto pomidoro, šaukštą susmulkinto agurko, 2 šaukštelius rūgpienio, 4 mėtų lapelius ir 3 šaukštelius avižinių dribsnių. Sutrintas sudėtines dalis užtepkite ant veido ir kaklo. Palikite 10-iai minučių ir nuplaukite drungnu vandeniu.
 
VYNUOGIŲ IR OBUOLIŲ SULČIŲ ŠVEITIKLIS. Suteikite odai šilko švelnumo pasinaudoję šiuo paprastu receptu. Dubenėlyje sutrinkite 6 vynuoges,  gautą masę sumaišykite su šaukštu apelsinų ir obuolių sulčių. Užtepkite masę ant veido ir kaklo. Palikite bent 10-iai minučių, kad maistingosios medžiagos susigertų į poras. Galiausiai nuplaukite veidą šaltu vandeniu. Štai ta paslaptis, kuri leis puikuotis skaisčia ir gaivia veido oda!
 
AVOKADŲ IR BRAŠKIŲ ŠVEITIKLIS. Pašalinkite senos odos sluoksnį  nuo veido ir kaklo pasinaudoję šiuo ekspertų išbandytu receptu. Sumaišykite vieno sutrinto avokado masę su 4-mis braškėmis ir užtepkite ant veido. Palaikykite ne daugiau kaip 20 minučių ir nuplaukite šaltu vandeniu. Džiaukitės natūraliai švytinčia ir stangria oda.
 
CUKRAUS IR POMIDORŲ ŠVEITIKLIS. Panaudokite šiuos du dažnai odos priežiūros receptuose minimus ingredientus pašalinti senas ląsteles nuo veido ir kaklo. Viskas, ką jums reikia padaryti norint atgaivinti savo odą, tai perpjauti vidutinio dydžio pomidorą, pamirkyti jį cukruje ir įtrinti juo odą. Pabūkite taip 10-imt minučių, o paskui nuplaukite veidą šaltu vandeniu.

» Rašyti komentarą