8 nesenstantys gero stiliaus patarimai

Šiandien niekas nepasakys, kad nežino, kaip reikia rengtis. Iš visų pusių tik ir girdim: nedėvėk to ar ano, renkis kitaip, atsikratyk drabužių ir aksesuarų, kurių jau ilgą laiką nenešioji... Tačiau šie 8 patarimai niekada nepraras aktualumo, todėl į juos patartina atkreipti dėmesį visoms ir visiems, norientiems atrodyti ne tik madingai, bet ir stilingai.
 
Kiekviena esame išgirdusios neteisingų patarimų, kurie yra vertingi tik tam tikru sezonu, o kito sezono metu jie mus tiesiog išmuša iš vežių. Mūsų pateikiami  patarimai galioja visiems sezonams ir įvairiems atvejams, tad, kad ir ką nuspręsite, visuomet pasirinksite teisingai.
 
1. Nepirkite drabužių vien todėl, kad jie madingi. Pirkite tik jums tinkančius. Nepriklausomai nuo jūsų biudžeto, stiliaus ar figūros, visame pasaulyje skiriami du aprangos tipai – jūsų privalumus paryškinantis bei grožio suteikiantis ir jam priešingas, netinkamas ir nepatogumo jausmą sukeliantis stiliai. Niekuomet nepasiduokite mados įtakai ar parduotuvių išpardavimams ir neįsigykite visiškai jums netinkančių ir nereikalingų drabužių.
 
2. Investuokite į pagrindinius drabužius. Mėgstamiausias pasiteisinimas įsigijus brangų drabužį – tai, kad dėvėsite jį beveik kasdien, iki tol, kol susidėvės. Tačiau jeigu brangiai sumokėjote už drabužį, kurį apsivilkote vos vieną kartą, šis pasiteisinimas tikrai netinka. Investuokite į geros kokybės, dažniausiai dėvimus drabužius: džinsus, batus ar marškinėlius (tuomet prie jų galėsite priderinti pigesnius, jau turimus rūbus ar aksesuarus, ir vis tiek atrodysite įspūdingai).
 
3. Jeigu jums patinka ir tinka – pirkite porą. Šį patarimą neabejotinai esate girdėjusios daugelį kartų, tačiau jį vis ignoruojate, nes bijote rizikuoti. Nei viena nenori pirkti dviejų panašių drabužių, o ką jau kalbėti apie identiškus. Tačiau ar pagalvojote, jog taip puikiai tinkančio drabužio galbūt daugiau niekada niekur neberasite arba netyčia sutepusios turėsite išmesti lauk vienintelį tobulą variantą? Nuspirkite kelis jums nepriekaištingai tinkančio drabužio variantus, tiesiog skirtingų spalvų ar stilių, ir būkite užtikrintos, kad turėsite šaunią pasirinkimo galimybę.

 
4. Pirkdamos praktiškus drabužius atsižvelkite į stilių. Perkant paltus, megztinius, kuprines ar kitus praktiškus daiktus, apie jų stilių galima daug negalvoti, tačiau tokie drabužiai, kuriuos dėvite dažnai, privalo būti stilingi ir elegantiški (net jei kalbam apie chalatą ar šlepetes).
 
5. Išmėginkite ką nors naujo. Apsipirkimas pagal pomėgius yra išties puiku, o žinojimas, kas jums tinka, yra mados pagrindas. Bet kaip jūs sužinosite, kas naujo jums tinka, jeigu nieko daugiau be įprasto stiliaus drabužių neišmėginsite? Kitą kartą prieš eidamos į matavimosi kabiną, pagriebkite keletą neįprastų drabužių, su kuriais savęs net neįsivaizduojate, ir juos pasimatuokite. Blogiausia, kas gali nutikti – pasijuoksite iš savęs, jeigu drabužiai jums netiks, o geriausia – atrasite naują jums puikiai tinkantį stilių.
 
6. Bent kartą apsilankykite pas stilistą. Ne kiekvienas galime sau leisti konsultuotis su stilistu, kiekvieną kartą perkant naujus drabužius kitam sezonui, tačiau tikrai kiekvienas galime tą sau leisti bent kartą. Tad pasinaudokite šia puikia proga sužinoti profesionalo nuomonę ir įgyti vertingos informacijos.
 
7. Reguliariai atnaujinkite garderobą. Nedarykite klaidos ir nemanykite, jog milijonas drabužių jūsų spintoje yra puiku. Daug geriau turėti keletą tikrai gražių ir kokybiškų vietoj daugybės nudėvėtų ir seniai nebemadingų drabužių. Taigi atnaujinkite savo garderobą mažiausiai kartą per metus.
 
8. Drabužius dėvėkite su pasitikėjimu. Tai panašu i motinos patarimą, tačiau niekas kitas nesuteikia jums tiek žavesio, kiek pasitikėjimas savimi. Jeigu su drabužiu jaučiatės nesmagiai ir susikausčiusios, jį pakeiskite tokiu, kurį apsivilkusios jausitės nuostabiai ir pasitikėsite savimi.

» Rašyti komentarą