9 stilingos idėjos jūsų savaitgaliui

Savaitgalis – tai metas, kai leidžiame sau daugiau, negu darbo dienomis. Mes norime atsipūst, mesti į šalį uniformas, darbinius drabužius, nepatogius batus ir tiesiog pasijusti moterimis – žaviomis, vienintelėmis, nepakartojamomis. Štai kodėl siūlome keletą neįpareigojančių idėjų – išsirinkite artimiausią širdžiai ir atminkite: gražiai atrodome tik tada, kai gerai jaučiamės!

Atlasiniai bėgimo šortukai

Sportinis stilius šiuo metu yra itin madingas, tad tokie šortukai taps puikiu pasirinkimu savaitgaliui. Norint sukurti ne visiškai sportinį stilių, prie šortukų vilkėkite tvarkingo ar išraiškingo stiliaus palaidines. Aptemti sportinio stiliaus šortukai puikiai atrodys kartu su medvilninio audinio palaidinėmis, suvarstomais sportinio stiliaus bateliais bei priderinta drobine rankine ar maišeliu.

Laisvos palaidinės

Džinsai ir palaidinė – populiariausias savatgalio derinys. Paprastas ir kasdieniškas stilius gali atrodyti šauniai, įprastus marškinėlius pakeitus dailia laisvo stiliaus medvilnine palaidine. Palaidinės stilius turėtų būti ne tik žaismingas, bet ir šiek tiek rafinuotas.

Plačios kelnės

Laisvos kelnės, pasiūtos iš lengvo šilkinio audinio, tobulai tinka savaitgalio aprangai. Norėdamos būti ypač madingos, rinkitės grafinius raštus. Prie šių kelnių priderinusios paprasto stiliaus marškinėlius ir surišamas basutes, sukursite puikiai tiek vakarui, tiek dienai tinkantį derinį.

Išblukusio džinso audinys

Tai gali būti aptemti džinsai, karpyto audinio liemenės ar darbinio stiliaus marškiniai. Kad ir ką bepasirinktumėte, viską rinkinės šviesiausių spalvų. Pavasario/vasaros sezonu itin madinga vasarinių suknelių ir iš šio audinio pasiūtų liemenių derinys, pagyvintas madingais aksesuarais.


Ilgaauliai sportiniai bateliai

Savaitgalio metu leiskite savo pėdoms pailsėti ir avėkite šiuos itin patogius sportinius batelius. Dabari jie ypač populiarūs ir puikiai atrodo kartu su trumpomis suknelėmis ar aptemtais džinsais. Praktiškumo sumetimais, ilgaaulius sportinius batelius patartina rinktis neutralių spalvų.

Įvairiaspalviai džinsai

Šiuo metu mados tendencijų viršūnėje karaliauja įvairiaspalviai džinsai – tai taip pat puikus pasirinkimas savaitgaliui. Prie šių džinsų priderinus baltą, klostėmis padailintą, palaidinę sukursite kerinčiu gaivumu dvelkiantį įvaizdį.

Ilgi sijonai

Šio tipo sijonai puikiai tiks nenorinčioms savo figūros pabrėžti moterims arba tiesiog toms, kurios nori atrodyti kerinčiai, dėvint nevaržančio tipo drabužius. Prie jų, pagal savo skonį, priderinusios berankovius marškinėlius ir derančius aksesuarus, sukursite žavingą derinį savaitgaliui.

Įvairiaspalvė avalynė

Savaitgaliui rinkitės įvairiaspalvę avalynę. Nesvarbu, ar renkatės basutės, laivelius, sportinius batelius, ar aukštakulnius – visus juos rinkitės įvairiaspalvius.

Trumpi kombinezonai

Nėra nieko žaismingesnio ir žavingesnio už šiuos kombinezonus. Kai kas sako, jog tai nepraktiški, nemieli drabužiai, tačiau jeigu radote puikiai jums tinkantį, neabejokite – jūs jį tiesiog įsimylėsite. Ilgesnio tipo kombinezonai puikiai atrodys kartu su odinėmis basutėmis, šiaudine skrybele bei nedidele rankine.

» Rašyti komentarą