Agnė Jagelavičiūtė: „Esminė nėščiosios klaida – noras atrodyti seksualiai”

Žinoma stilistė ir kulinarinės knygos autorė Agnė Jagelavičiūtė, pati šiuo metu besilaukianti pirmagimio, visoms nėščiosioms gana kategoriškai pataria nesirinkti ir netgi vengti seksualių drabužių.

„Vienintelė ir esminė besilaukiančių moterų klaida - manymas, kad jos turi būti turi būti seksualios. Dėl to aš visada labai rekomenduoju moterims jau geriau didesnių dydžių paprastus, trikotažinius, besitampančius drabužius, kuriuos jos galės dėvėti ir vėliau, pasibaigus nėštumui”, - BTV kanalo laidoje „Padėkime augti“ šeštadienį 10 val. tvirtins būsima mama.

Pasak jos, neverta kelių gyvenimo etapų suplakti į vieną. Drabužiai yra skirti kiekvienam tarpsniui, todėl per išleistuves neverta rinktis vestuvinės suknelės, o esant nėščiai dėvėti seksualumą pabrėžiantį drabužį.


„Padėkime augti“ laidos paklausta, kaip sekasi pačiai nėštumo metu, Agnė šypsosi ir sako, kad gyvenimo ritmas jau dabar labai keičiasi. Šį šeštadienį žiūrovai galės išvysti nuoširdų ir atvirą pokalbį su būsima mama apie kūdikio laukimą, moters išvaizdą ir, žinoma, jos gerą savijautą bei sveikatą.

Spalio 4 d. 10 val. per BTV kanalą laida „Padėkime augti“ taip pat domėsis mažaisiais kojinių dizaineriais ir kaip visuomet lankysis vienoje iš vaikų reabilitacijos vietų.

Laidos vedėja Laura Imbrasienė žiūrovų prie ekranų laukia šeštadienį 10.00 val. per „BTV“ televiziją.
 

» Rašyti komentarą
» Komentarai
Agne
2019-04-24 12:26
Kas cia per seniena, jos vaikui jau kokie 3 metai..
Taigi
2019-04-17 18:25
Juokingi man tos girtos viešoje erdvėje besiplaikstančios asabos patarimai. Tokia stiliste, kaip aš bslerina.
eglė k.
2018-11-12 23:23
oooo,taip....gerai,kad mokejau save stebet is salies,bet noras puostis ypac lupas dazyti ryskiai raudonai noras buvo begalinis.....
pritariu Agnei ,zaviuosi jos stiliu ir ismone
Sandra
2018-09-06 23:45
Nesamone kai buvau nescia net nebuvo noro atrodyti seksualiai, apsirengi kazka patogaus ir sedi laiminga...