Aktorė Liv Tyler laukiasi antrojo vaiko

Išskirtinio grožio aktorė Liv Tyler laukiasi antrosios atžalos - tokie gandai apskriejo žiniasklaidą, kuomet moteris buvo pastebėta papilnėjusi ir slepianti pilvuką po laisvai krintančiais drabužiais bei pridengianti jį skrybėle.

37-erių metų Liv jau augina 9-erių metų sūnų Milo, kurio susilaukė su savo buvusiu vyrų, britų muzikantu Royston Langdon. Pora, po daugiau nei 10 metų trukusios draugystės, išsiskyrė prieš keletą metų.


Liv Tyler gera bičiulė, vienas garsiausių pasaulio modelių Kate Moss supažindijo ją su dabartiniu gyvenimo draugu, sporto agentu Dave Gardner, kuris taip pat turi 7-erių metų sūnų iš buvusios santuokos. Kate kartu su vyru, britų rokeriu Jamie Hince bei Liv su Dave prieš mėnesį atostogavo Ispanijoje - šių atostogų metu spaudą pasiekė papilnėjusios ir pilvuką dangstančios Liv nuotraukos. Britų spauda teigia, kad aktorė laukiasi jau ketvirtą mėnesį.

Antrasis moters nėštumas neturėtų stebinti - ji ne kartą minėjo norinti turėti daugiau vaikų: „Labai tikiuosi, kad turėsiu daugiau vaikų. 100% dar planuoju jų turėti. Jeigu gandras tiesiog galėtų atnešti vaikučių ir padėti juos ant mano namo stogo, tai norėčiau 20!“ - juokavo žinoma aktorė.

» Rašyti komentarą