Aktorė Mila Kunis: „Dėl patiriamo spaudimo moterys pačios kaltos“

Shutterstock nuotr. ir filmo kadrai

„Įsivaizduojame, kad vaikai be mūsų numirs. Ne, mūsų vyrai yra ne ką blogesni tėčiai, tad niekas nedraudžia laikas nuo laiko atsipalaiduoti. Svarbu keisti aplinkinių požiūrį, kurie įsivaizduoja, kad tapus motina tau turi rūpėti tik čiulptukai ir sauskelnės“, – teigia M. Kunis.

Kine jau rodoma praėjusiais metais itin daug komplimentų sulaukusios komedijos „Blogos mamos“ antroji dalis, kuri vadinasi „Blogos mamos ir jų Kalėdos“. Ekranuose mes ir vėl pamatysime Holivudo žvaigždes Milą Kunis, Kristen Bell, Susan Sarandon ir kitas, kurių herojės juostoje labai primena paprastas motinas realiame gyvenime – netobulas ir norinčias bent trumpam pasileisti plaukus.
 „Dabar, kai pati tapau mama, puikiai suprantu savo mamą. Filmas atskleidžia, ką mums tenka išgyventi susilaukus vaikų ir kokį spaudimą patiriame. Tiesa, mes, moterys, dažniausiai pačios esame dėl to kaltos“,– sako M. Kunis.

Aktorė, kuri su kita kino filmų įžymybe Astonu Kutcheriu augina dvi atžalas, teigia, kad filmas „Blogos mamos ir jų Kalėdos“ darkart primins visoms moterims, kad faktas, jog norite atsipalaiduoti nesumažina meilės vaikams ir nekenkia jūsų, kaip puikios motinos reputacijai.

„Sutikau vaidinti pirmame filme „Blogos mamos“, nes puikiai tikau vaidmeniui – tapus mama supratau, kad turiu būti tobula ir kiekviena, net ir mažiausia klaida ar nesėkmė, varė mane iš proto. Anksčiau mamos leisdavo mus auginti tetoms ir pusbroliams, o dabar visuomenė mus iškart pasmerkia, jei pasamdome auklę ir pasiprašome pagalbos. Visi išplėtę akis stebisi, kaip mes negalime pačios susitvarkyti su vaikais. Žodžiu, nuolat esame teisiamos kitų“, – teigia aktorė.
 Nuotaikinga komedija „Blogos mamos ir jų Kalėdos“ – pilna komiškų situacijų iš dažnos mamos gyvenimo. Eimė, Kiki ir Karla (aktorės Mila Kunis, Kristen Bell ir Kathryn Hahn) – nesibaigiančių įsipareigojimų, užduočių ir darbų nukamuotos mamos. Lygiai prieš metus joms trūko kantrybė ir draugės sukilo prieš grupę tobulų „supermamyčių“. Nes juk teisės kaip reikiant pasilinksminti niekas neatėmė ir tik nuo pačios mamos priklauso, ar ji vien tik rūpinsis šeima, ar kartais pasirūpins ir savimi.

Šįkart prieš drauges kaip naujas įsipareigojimų kalnas iškyla Kalėdos. Šventė, prieš kurią bet kurios mamos darbų apimtis patrigubėja. Maisto ruošimas, dovanų pirkimas, namų tvarkymas, rūpinimasis kalėdine atmosfera – viskas krenta ant gležnų mamų pečių. Nenuostabu, kad tai Eimei, Kiki ir Karlai vėl nurauna stogą ir jos ima maištauti prieš seniai susiklosčiusias tradicijas. Tačiau lyg tyčia, į svečius atvyksta ir reiklios jų pačių mamos.

Komedija „Blogos mamos ir jų Kalėdos“ Lietuvos kino teatruose rodoma nuo lapkričio 3 dienos.

» Rašyti komentarą