Aktoriai Ashtonas Kutcheris ir Mila Kunis paviešino dukros vardą ir nuotrauką

Visą nėštumo laikotarpį viešumo itin vengusi Ashtono Kutcherio ir Milos kunis pora pagaliau susilaukė dukros! Vyras mergaitės vardą atsleidė iš tiesų greitai - beveik iškart po gimdymo pasidalino ne tik mergytės vardu, bet ir pasveikinimu savo asmeniniame puslapyje.

„Mila ir aš norėtume pasveikinti pasaulį išvydusią Wyatt Isabelle Kutcher! Tegul tavo gyvenimas būna pripildytas atradimų, meilės, juoko, sveikatos, laimės, žingeidumo ir privatumo“, - rašė laimingas tėtis.


Vardas Wyatt yra kilęs iš pakankamai dažnai pasitaikančios angliškos pavardės, kuri reiškia „drąsus kare“. Įprastai šis vardas suteikiamas berniukams, tačiau JAV pastaruoju metu ypač populiaru mergytes vadinti kiek neįprastais, tradiciškai berniukiškais vardais. Antrasis mergaitės vardas Isabelle yra hebrajiškos kilmės ir reiškia „priesiekiu Dievu“.

Humoro niekada nestokojantis Ashtonas pasišaipė iš paparacų teigdamas, kad palengvina jiems darbą pridėdamas nuotraukų rinkinį, kuriame užsiksuoti įvairūs mažyliai, tereikia atspėti, kuris gimė jiems: „Gal galite atspėti, kuris yra mūsų? Bet negi tai svarbu? Visi mažyliai yra mieli“, - rašė vyras.P.S. Netrukus paaiškėjo, kad poros mažylė užfiksuota apatinėje, kairiau esančioje nuotraukoje.

» Rašyti komentarą