Apie gausią šeimą svajojantis Kšištofas Lavrinovičius atskleidė, kiek norėtų turėti vaikų

Garsus ir visiems gerai pažįstamas krepšininkas Kšištofas Lavrinovičius atvirame interviu naujai TV3 gyvenimo būdo laidai „Raudonas kilimas“ prasitarė svajojantis apie gausią šeimą. Išskirtiniame interviu žinomas sportininkas atskleidė, jog vesdamas svajojo turėti net dešimt vaikų.

Gyvenimo būdo laidoje Kšištofas ir Tatjana Lavrinovičiai pasidalino neeiline savo meilės istorija. Jiedu atskleidė, kaip Kšištofas pasipiršo savo žmonai, tituluotai gražuolei Tatjanai, kaip jų santykius sutiko poros artimieji. Laidos žiūrovai išvydo ir dar niekada niekur nerodytus poros vestuvių kadrus.

Su žurnalistais atvirauti nelinkusi viena gražiausių ir tvirčiausių šalies porų pirmojoje gyvenimo būdo laidoje „Raudonas kilimas“ buvo kaip niekada atvira. Tris vaikus kartu su Tatjana auginantis Kšištofas prasitarė, kad vestuvių dieną savo žmonai sakė norintis itin gausios šeimos.„Planavom tris. Ir yra trys. Jis per vestuves sakė dešimt“, – sekmadienio vakarą TV3 eteryje atskleidė Tatjana. Tituluota gražuolė tikino, kad tokiems vyro užmojams ji nebuvo ir nėra linkusi pritarti.

Rudenį 37-ąjį gimtadienį atšventęs K. Lavrinovičius atvirame interviu tikino, jog nusileido žmonai ir savo lūkesčius sumažino. Dabar jis norėtų penkių vaikų. „Paskui pakeičiau nuomonę ir pasakiau penkis. Pats pagalvojau, kad nusišnekėjau“, – gyvenimo būdo laidoje juokėsi K. Lavrinovičius.

Šeimos žmogumi save vadinantis krepšininkas kalbėjo, kad dar bent vieno vaiko savo šeimoje tikrai norėtų sulaukti. Kaip jis pats sako, kad būtų lygybė. Mat Tatjanai užtenka trijų, o Kšištofo svajonė – penki vaikai. „Kad būtų lygybė, tai keturi gerai būtų. Kuo didesnė šeima, tuo geriau. Aš šeimos žmogus ir stengiuosi dėl jos viską padaryti, kad ji būtų kuo laimingesnė“, – išskirtiniame interviu kalbėjo K. Lavrinovičius.

Visą laidą galite pasižiūrėti per TV3 Play.

„Raudonas kilimas“ – jau nuo sausio 1 dienos kiekvieną sekmadienį 18 val. per TV3!

 

» Rašyti komentarą