Aštuntus metus iš eilės „Skinija“ skelbia taikomojo dizaino konkursą vaikams „Nusipiešk sau kojinytes“

 

Kovo 1 dieną prasidėjo jau tradicija tapęs konkursas vaikams „Nusipiešk sau kojinytę“ 2013. Konkurso idėjos autorius ir organizatorius UAB „Skinija“ aštuntus metus kviečia mažus ir vyresnius vaikus piešti kojinių modelius ir varžytis dėl vertingų prizų. Tradiciškai pagal nugalėtojų eskizus išmezgamos kojinės, o rudenį jas jau galima įsigyti specializuotose bendrovės parduotuvėse bei didžiosiose „Maxima“ parduotuvėse.
 
Praėjusiais metais konkurso metu vaikai iš visos Lietuvos atsiuntė daugiau nei 8000 piešinių, jame dalyvavo apie 250 mokymo ir ugdymo įstaigų.
 
„Šį konkursą vertiname kaip paskatinimą praktinio kūrybiškumo ugdymui. Norime paraginti vaikus ir jų mokytojus išbandyti įvairesnių piešimo technikų, savo kūrybinę energiją pakreipti konkretaus tikslo link. Nuolat ir sparčiai auganti konkurso apimtis ir geografija byloja, kad vaikai mėgsta tikslingai parungtyniauti, o vėliau ir smagiai praleisti laiką bendraminčių rate konkurso renginiuose“, – sako Kęstutis Rudgalvis, UAB „Skinija“ Valdybos pirmininkas.
 
 
Anot jo, vaikai kasmet vis labiau stebina ir žaviu vaikišku kūrybiškumu, ir išraiškos priemonėmis, ir pasirenkamomis perteikti idėjomis. Pavyzdžiui, pastaraisiais metais vis populiaresni pasakų motyvai, kuriant kojinių eskizus atspirties tašku vis dažniau tampa natūrali, nesugadinta lietuviška gamta, bet tuo pačiu galima pasidžiaugti, kad vaikai Lietuvoje jaučia stiliaus tendencijas, savo kūryboje naudoja madingus atspalvius, raštus.
 
 
Visų Lietuvos vaikų iki 18 metų piešinių laukiama iki 2013 m. balandžio 30 d. bendrovės „Skinija“ adresu (Šilalės g. 14, LT-48315, Kaunas), kojinių eskizus konkursui taip pat galima pateikti ir internetu www.skinija.lt/konkursas.
 
Gegužės mėnesį bus paskelbti 7 pagrindiniai nugalėtojai ir taip pat apdovanojamieji 4 papildomose kategorijose: už taikomojo dizaino išmanymą, už netikėtą kūrybinį sprendimą, už aktyvų asmeninį dalyvavimą, už kūrybišką komandinį darbą.
 
Daugiau informacijos apie konkursą ir dalyvavimo sąlygas: www.skinija.lt/konkursas
 
 
DETALIAI APIE KONKURSĄ
 
Aštuntus metus iš eilės „Skinija“ paskelbė taikomojo dizaino konkursą vaikams „Nusipiešk sau kojinytę“ 2013. Konkurse gali dalyvauti visi vaikai iki 18 metų. Vaikai, norėdami dalyvauti konkurse, 2013 m. kovo 1 d. – balandžio 30 d. konkurso organizatoriui turi atsiųsti kojinytės piešinį. Piešinių skaičius nėra ribojamas, galima piešti ir siųsti tiek piešinių, kiek norima.
 
 
Tam, kad pagal nupieštos kojinytės eskizą būtų galima ją numegzti, kojinytės piešimui turite naudoti iki 5-ių skirtingų spalvų: kojinės kulnas ir pirštukai spalvinami viena spalva, likusi kojinės dalis piešiama 2, 3 arba 4 pasirinktomis spalvomis.
 
Iš visų atsiųstų kojinyčių piešinių, 2013 m. gegužės 10 d. bus išrinkti pagrindiniai ir papildomi nugalėtojai. 7 (septyni) pagrindiniai konkurso nugalėtojai bus apdovanoti „Skinija“ numegztomis kojinytėmis pagal nugalėtojo piešinį bei papildomomis dovanomis.
 
 
Papildomų kategorijų nugalėtojai taip pat bus apdovanoti „Skinija“ įsteigtais prizais. Papildomos kategorijos, kuriose taip pat bus renkami nugalėtojai:
• Už taikomojo dizaino išmanymą.
• Už netikėtą kūrybinį sprendimą.
• Už aktyvų asmeninį dalyvavimą.
• Už kūrybišką komandinį darbą.
 
Šiais metais, nugalėtojus išrinks komisija, susidedanti iš UAB „Skinija“ įmonės vadovų, vykdančiojo dizainerio, gamybos technologo bei nepriklausomų ekspertų grupės.
 
 
Konkurso nugalėtojai bus paskelbti 2013 gegužės 24 d. „Skinija“ internetiniame puslapyje bei konkurso draugų komunikacijos priemonėse. Tuo pat metu bus paskelbta ir apie konkurso apdovanojimų ceremoniją, jos datą ir vietą.
 
Pagal nugalėtojų piešinius numegztas kojinytės, jau rudenį bus galima specializuotose „Skinija“ parduotuvėse bei didžiosiose „Maxima“ parduotuvėse.
 
Nusipieškite savo svajonių kojinytes ir mes jas numegsime!
 
Daugiau informacijos apie konkursą ir dalyvavimo sąlygas: www.skinija.lt/konkursas
 
 
» Rašyti komentarą
» Komentarai
we
2013-04-17 12:56
rw
rfwe
2013-04-17 12:56
fwe
re
2013-04-17 12:55
fefr
fdg
2013-04-17 12:55
negražios kones
juste
2013-04-12 19:35
labai grazios kojinytes