Atskleista, kiek uždirba Kardashian šeima

Ar jūs sutiktumėte filmuotis realybės šou, kuriame ne tik jūsų, bet ir jūsų šeimos narių bei vaikų gyvenimas būtų it ant delno? Tikriausiai jūsų galvoje kirba neigiamas atsakymas... O jeigu jums pasiūlytų tokią sumą, kurią uždirba garsiosios Kardashian šeimos nariai?

Visuomenėje dažnai apkalbama ir svarstoma, kodėl Kim Kardashian bei jos giminaičiai tapo tokie populiarūs - prie Kim žinomumo prisidėjo jos santykiai su garsiu muzikos prodiuseriu Damon Thomas, bičiulystė su visiems pažįstama paveldėtoja Paris Hilton ir, laikantis visų Holivudo tradicijų, vaizdajuostė su vos 23-ejų metų sulaukusios Kim ir jos tuometinio vaikino, atlikėjo ir dainų autoriaus Ray J, sekso scenomis. Padavusi į teismą vaizdajuostę paviešinusią kompaniją Kim Kardashian bylą laimėjo ir per akimirką praturtėjo 5 milijonais JAV dolerių.


Po keletos metų Kim bei jos didžiulei šeimai buvo pasiūlyta filmuotis realybės šou, kuris transliuojamas jau 7-erius metus, o aukšti reitingai užtikrina, kad žiūrovai Kardashian klano gyvenimą galės stebėti dar ilgai. Tiesa, aktyviai stebimas šou sulaukia ir nemažai prieštaringų vertinimų - jame filmuojasi ne tik trys suaugusios seserys Kim, Khloe ir Kourtney, jų sutuoktiniai, mama ir patėvis, ant pilnametystės ribos esančios jaunėlės Kendall bei Kylie, bet ir Kim bei Khloe dar nė pradinės mokyklos nelankantys vaikučiai.Užsienio žiniasklaida neseniai paviešino ir puikią motyvaciją, kodėl šeima toliau viešina net ir pačius intymiausius savo gyvenimo užkulisius - „Keeping Up with the Kardashians“ laida filmuojamai šeimai kiekvieną sezoną uždirba... 10 milijonų JAV dolerių. Reikėtų pabrėžti ir tai, kad šis realybės šou yra rodomas ištisus metus, tad Kardashian klanas kasmet praturtėja net 30 milijonų JAV dolerių.

Tiesa, kiekvienam nariui atitenkanti suma nebuvo skelbiama, tačiau ekspertai nė neabejoja, kad liūto dalis tenka būtent Kim Kardashian, kurios populiarumo dėka tiek jos šeimos nariai, tiek ir realybės šou tapo stebimi.

» Rašyti komentarą