Aviakompanija lėktuve gimusiai mergaitei įteikė nepaprastą dovaną (foto)

Kartais mažyliai taip skuba ateiti į šį pasaulį, kad viskas pasisuka ne taip, kaip buvo planuota. Taip nutiko ir mergytei Heaven (angl. „dangus“) – ji gimė iš Dubajaus į Manilą skridusiame lėktuve.

Nestandartinėje situacijoje lėktuvo ekipažas nepasimetė, o aviakompanija nusprendė įtekti ypatingai keleivei ypatingą dovaną.
 
Mergaitė gimė 5 savaitėm anksčiau, negu buvo planuota. Mamytei sąrėmiai prasidėjo danguje, likus 5 valandoms iki nusileidimo.
 

Aviakompanijos teigimu, tai buvo pirmas toks atvejis, kai lėktuvo ekipažui teko priimti gimdymą, tačiau viskas baigėsi sėkmingai. Tarp lėktuvo keleivių buvo ir kelios slaugytojos, kurios padarė viską, kas įmanoma, kad padėtų gimdyvei ir mažylei, o skridusieji su vaikais pasidalino būtiniausiais daiktais.

Gimdymas praėjo be jokių komplikacijų, iš karto po jo mamytė su dukryte ramiai grįžo į savo vietą.
 
Lėktuvo pilotas nusprendė nukrypti nuo kurso ir nusileisti Indijoje, kad moteris su vaiku galėtų nuvažiuoti į ligoninę. Aišku, dėl to reisas smarkiai vėlavo, tačiau niekas iš keleivių nesiskundė, netgi atvirkščiai – jie mano, kad jiems labai pasisekė tapti tokio džiugaus įvykio liudininkais.
 
Dar labiau pasisekė naujagimei. Kompanija „Cebu Pacific Air“ nusprendė padovanoti mažylei milijoną mylių lėktuvu, kurias bus galima išnaudoti kelionėms po pasaulį. Dovanos vertė – 108 000 dolerių. Galiojimo laikas neribotas, dovana naudotis galės ne tik Heaven, bet ir jos šeima.

» Rašyti komentarą
» Komentarai
goldenSEA
2016-09-20 21:00
Wow, nuostabi dovana! "milijoną mylių lėktuvu, kurias bus galima išnaudoti kelionėms po pasaulį. Galiojimo laikas neribotas, dovana naudotis galės ne tik Heaven, bet ir jos šeima."