Besilaukianti Ineta Puzaraitė susipažino su nėštukėms tinkamu įvaizdžiu

Apvalėjantis pilvukas būsimoms mamoms kelia gausybę teigiamų emocijų, tačiau amžinoji moterų „neturiu kuo apsirengti“ problema padažnėja - paltai nebeužsisega, į kelnes tilpti neįmanoma, nuogas pilvas lenda iš marškinėlių, tad profesionalūs patarimai praverstų kiekvienai... Besilaukianti Ineta Puzaraitė sudalyvavo laidoje „Aš – stilistas!“, kurios dalyviai kūrė nėštukei tinkamus įvaizdžius.

Vaikelio besilaukianti būsimoji Žvagulių marti Ineta Puzaraitė šįkart tapo modeliu, o dainininkė Natalija Bunkė – trečiąja komisijos nare, komentuosiančia dalyvių derinius kartu su laidos vedėja Agne Jagelavičiūte ir stilistu Kęstu Rimdžiumi.

„Nėštumas – ne liga, bet jis turi įvairių niuansų. Moteris ir toliau nori daryti tai, ką mėgo. Ji nori avėti gražius batelius, net jeigu tinsta kojos. Ji nori būti geidžiama savo vyro, net jeigu nebeturi talijos. Gal netgi ji nori toliau daryti karjerą. Ir kas jai tai uždraus?“ – laidoje ištarė penkių mėnesių sūnelį Leoną auginanti A. Jagelavičiūtė.

Sekmadienio laidos tema: „Aš laukiuosi, bet nenoriu sėdėti namie“ taps tikru išbandymu jauniesiems šou dalyviams, kurie dar nėra susidūrę nei su hormonų valdomomis klientėmis, nei su keistais įgeidžiais, būdingais būsimoms mamoms.

Kad nėštukėms taip pat norisi patikti sau, lankytis renginiuose, o be to – patogiai jaustis darbe, gerai žino šou dalyvaujanti teisininkė Gintarė Janavičienė. 33-ejų moteris augina du vaikus, todėl gavusi laidos rengėjų užduotį – papuošti nėštukę – galės jaustis gerokai pranašesnė už savo jaunuosius kolegas.

Kaip tinka puoštis būsimai mamytei, šiuo metu ypač aktualu žinoti muzikos grupių „Mokinukės“ ir „Studentės“ buvusiai narei Inetai Puzaraitei. Su savo sužadėtiniu Ąžuolu Žvaguliu ji laukiasi pirmagimio.

Apvalėjantis Inetos pilvukas lems, kuriam iš dalyvių suteikti neliečiamybę, o kurio pasirinkimu suabejoti. „Jaučiuosi kaip pamergė“, – vieną iš stilistų derinių išbrokuos modelis. „Ineta atrodo kaip nėščia „mokinukė“, – pastebės A. Jagelavičiūtė, o N. Bunkė pridurs, kad „Laima Lapkauskaitė labai supyktų“ išvydus tokį derinį.

Teisėjauti laidoje kaip tik šia tema Natalija pakviesta neatsitiktinai. Besilaukdama ji buvo sukėlusi tikrą audrą, kai TV3 projekte „Chorų karai“ pasirodė scenoje vilkėdama peršviečiamą suknelę, apnuoginusią jos pilvą.


 

» Rašyti komentarą