„Cleanic Professional“ diskeliai šveitimui - odos valymas kitaip!

Kiekviena kosmetiką naudojanti moteris puikiai žino - vasaros metu mums įprastas makiažo pagrindas, o esant itin karštam orui, net ir lengva biri pudra užkemša poras, atsiranda spuogelių ir inkštirų? Ar verta atsisakyti kosmetikos? O gal išleisti itin daug pinigų veido valymui? Ne! Jums tereikia išbandyti „Cleanic Professional“ diskelius odos šveitimui ir nebekils jokių klausimų dėl veido odos priežiūros!

„Cleanic Professional“ diskeliai šveitimui tai novatoriškas produktas skirtas veido, kaklo ir dekoltė odos valymui. Specialus diskelio paviršius, padengtas mėlynomis mikrogranulėmis leidžia labai greitai ir patogiai atlikti odos šveitimą.


Jūs galėsite atsisakyti tiek brangiai kainuojančių veido šveitimo procedūrų grožio salone, tiek ir papildomų šveitiklių, kurie ne tik užima papildomą vietą, bet ir neretai nuvilia. Naudojant „Cleanic Professional“ diskelius šveitimui jums pakaks juos sudrėkinti vandeniu, patinkančiu toniku ar kasdien naudojamu prausikliu. Sukamaisiais judesiais valykite veido ir dekoltė odą, venkite kontakto su akimis ir lūpomis, nenaudokite ant sudirgusios ir problematiškos odos.

Mikrogranulės ant diskelio valo odą ir tuo pačiu šalina negyvas odos ląsteles ir stimuliuoja mikrocirkuliaciją. Nuvalyta oda tampa lygi ir gerai pasisavina elementus esančius kremuose ir kaukėse.

„Cleanic Professional“ diskelius šveitimui naudokite vos 2-3 kartus per savaitę ir net ir karščiausiomis vasaros dienomis galėsite džiaugtis mėgstamu makiažu, didžiuotis nuostabiai skaisčia ir švytinčia oda bei mėgautis vasara!

» Rašyti komentarą