Dainininkė Neringa Šiaudikytė: „Natūraliu grožiu netikiu“

Žinoma dainininkė Neringa Šiaudikytė neabejoja – balandis yra bene tinkamiausias laikas atsinaujinti. Tai, anot jos, patvirtino ir staigmena, kurią jai parengė keletas artimų draugų.

„Prieš kelias dienas gavau netikėtą dovaną – man asmeniškai sudarytą šio mėnesio horoskopą. Jame minima, kad juodasis gyvenimo periodas baigėsi, o balandį man itin palankios visos grožio procedūros. Taip pat tinkamas metas pasitikrinti sveikatą“,  - su šypsena sakė N. Šiaudikytė.

Šiais ir kitais patarimais, aptiktais horoskope, susidomėjusi dainininkė tvirtino pasistengsianti, jog jie neliktų tik perskaityti.  „Natūraliu grožiu netikiu... Bet ir per ryškaus makiažo, nedepiliuotų kojų ar kitų kraštutinumų nepropaguoju. Tiesiog manau, jog net pati dailiausia moteris turi save prižiūrėti, lankytis sporto salėje ar estetinės medicinos centruose“, - neabejojo pašnekovė, pridurdama, kad tai, kas buvo madinga prieš šimtą ar daugiau metų nebūtinai tinka dabar.

Visada apdairiai besirenkanti kosmetiką, sportuojanti, besilaikanti sveikos mitybos principų N. Šiaudikytė prisipažino nevengianti ir jos privalumus pabrėžiančių bei trūkumus maskuojančių grožio procedūrų.

Viena iš įdomiausių jos patirčių – išmėginta lazerinė lipolizė. Procedūrą, kurios metu lazeriu pašalinamas riebalinis audinys, dainininkei atliko Kauno klinikos „Grožio pasaulis“ specialistai. Šį mėnesį estetinės medicinos centro meistrai N. Šiaudikytę palepins ir Holivudo žvaigždžių pamėgtu lazeriniu pilingu bei PRP terapija.„Pilingas atliekamas pažangiausiu frakciniu lazeriu, kuris šiai dienai yra pats saugiausias ir preciziškiausias. Po jo odos gijimas trunka vos 1-2 dienas, tad galima labai greitai sugrįžti prie įprastos veiklos, nereikalingos specialios atostogos“, - apie „raudonojo kilimo“ procedūrą pasakojo dainininkė, pridurdama, kad „Grožio pasaulio“ specialistai patikino, jog efektas bus išties stulbinantis. Anot jų,  lazerinio pilingo ir PRP terapijos derinys pagražina odos tekstūrą, išnyksta pigmentinės dėmės, raukšlelės bei kiti odos defektai, sumažėja veido poros, suvienodėja odos spalva, veiksmingai išsprendžiama patamsėjusių paakių problema.

„Laikui bėgant procedūros poveikis stiprėja, tad vasarą pasitiksiu nuostabiai švytinčia oda,“ – neabejoja atlikėja.

» Rašyti komentarą