Dainininko M. Mickevičiaus - Mino staigmena mamą sugraudino

Kristinos Kučinskaitės nuotr.

Po daugiau nei keturiasdešimties metų, skirtų mėgstamai veiklai, dainininko Mindaugo Mickevičiaus – Mino mama nusprendė – nuo šios vasaros ji tik keliaus, skaitys knygas, prižiūrės anūkus ir darys tai, kam visada labai stigo laiko. Apie gerai apgalvotus planus Kauno buitinių paslaugų ir verslo mokyklos pedagogė Jūratė Mickevičienė (64 m.) pranešė tiek darbdaviams, tiek artimiesiems. O jos sūnus surengė netikėtą ir labai mielą staigmeną.

„Mama gyvenime yra dirbusi tik keliose darbovietėse. Ji – pastovus žmogus, mylintis ir žinantis, ką daro“, - patikino M. Mickevičius – Mino. Būtent jis Kauno restorane „Floros simfonija“ sugalvojo mamai surengti šventę – staigmeną. Į ją pakvietė J. Mickevičienės kolegas bei artimiausias drauges, užsakė vaišes, pasamdė muzikantą. Dainininko mama buvo įsitikinusi vykstanti į restorane rengiamą fotosesiją, kurioje ji bus įamžinta su sūnumi. Tačiau tik įžengusi į vieną iš „Floros simfonijos“ salių, suprato patekusi į malonius spąstus.Solidžiausiomis ir labiausiai trokštamomis dovanomis mylimiausią pasaulio moterį apdovanojo M. Mickevičius – Mino. Nuo artimųjų mamai jis įteikė Irinos My My kurtą medalį ir Jūratės Kalvaitienės autorinį pakabuką iš agato ir peridoto. Pastarieji natūralūs akmenys yra ne tik gražūs, bet, pasak autorės, ir saugo sveikatą – stiprina kraują, gerina regėjimą, nuotaiką, nervų sistemą.

Dainininkais mamai įteikė ir naują išmanųjį mobilų telefoną bei modernų fotoaparatą. „Keliaudama mama galės naudotis šia patogia ir kompaktiška įranga bei operatyviai pasidalinti su mumis savo įspūdžiais“, - patikino M. Mickevičius – Mino.

J. Mickevičienė, priimdama dovanas ir sveikinimus, neslėpė ašarų – nuoširdus sūnaus ir kolegų dėmesys ją sugraudino.

 

» Rašyti komentarą