Dar daugiau patogumo su „Pampers Pants“ sauskelnėmis!

„Pampers“ užmaunamos sauskelnės – aktyviems ir pradedantiems vaikščioti kūdikiams.

Vaikui besimokant ar jau pradedant vaikščioti, niekas neturėtų riboti jo judėjimo ir patogumo, tad ypatingai svarbu pasirinkti geriausias sauskelnes ir leisti mažyliui netrukdomai tyrinėti aplinką. „Pampers“ užmaunamos sauskelnės yra puikus pasirinkimas šiuo aktyviuoju periodu. Jas lengva užmauti ir pakeisti net tada, kai Jūsų mažylis stovi ar juda - jam tereikia žengti žingsnelį į naująsias sauskelnes. Jas labai patogu naudoti tiek dieną, tiek naktį.

„Pampers“ užmaunamos sauskelnės ypatingos ir tuo, kad turi labai minkštą juosmens dalį. Ši lanksti juosta priglunda prie judančio mažylio juosmens bet kurioje padėtyje, todėl nėra jokio pratekėjimo pavojaus. Be to, jos patogios dėvėti ir išlaiko kūdikio odelę sausą labai ilgai – kaip ir įprasta „Pampers“ gaminiams.

Užmaunamos „Pampers“ Pants sauskelnės tinka mažyliams jau nuo 10-12 mėnesių amžiaus.

„Pampers“ užmaunamų sauskelnių karta

„Pampers“ užmaunamos sauskelnės yra dviejų rūšių – „Pampers Premium Care Pants“ ir „Pampers Pants“. Abu gaminiai – tai lengvai pakeičiamos sauskelnės, išlaikančios mažylio odą sausą iki 12 valandų – būtent tai, ko jūs ir tikitės iš visų „Pampers“ gaminių.

» Rašyti komentarą