Dar daugiau patogumo su revoliucine „Pampers“ technologija

Tėveliai nori, kad jų vaikučiai visuomet jaustųsi patogiai, būtų gerai pailsėję ir pasirengę tyrinėti pasaulį. Su naujosiomis „Pampers Active Baby Dry“ sauskelnėmis naktys bus ramios ir sausos, o dienos linksmos ir aktyvios!

Vos vieną kartą panaudoję naująsias „Pampers Active Baby Dry“, pastebėsite, jog jos kitokios nei ankstesnės sauskelnės. Revoliucinė technologija padeda paskirstyti skystį į tris sugeriančius kanalus. Jų dėka net ir labai aktyvus kūdikis nubus sausas, jausis patogiai bei laisvai, kadangi sauskelnės bus mažiau išsipūtusios, nenukars ir nevaržys judesių.
„Pampers Active Baby Dry“ idealiai tinka tiek dienos metu, tiek ir naktį. Viršutinis sauskelnių sluoksnis yra iš akytos medžiagos, kuri akimirksniu įtraukia ir „užrakina“ skystį, tad kūdikio odelė išlieka sausa. Papildomas sluoksnis ypatingai praverčia naktį - skystis susigeria labai greitai, tad mažylis nė nepabunda. Tamprūs sauskelnių šonai nevaržo kūdikio judesių, o medvilnės švelnumo sauskelnių medžiaga leidžia odelei kvėpuoti.

Naujosios „Pampers Active Baby Dry“ sauskelnės užtikrina net iki 12 valandų trunkantį sausumą, tad kūdikis saldžiai išmiegos visą naktį, o ryte jausis žvalus ir laimingas!

» Rašyti komentarą