Degtinės nauda buityje

Degtinė – stiprusis alkoholinis gėrimas, kurio neigiamas pasekmes žino tikriausiai visi. Tačiau iš degtinės galima gauti daug naudos, jei tik panaudosime ją kasdieniame gyvenime. Būtent degtinės teikiamais privalumais ir pasidalinsime šiame straipsnyje.

Degtinėje yra puikių antiseptikų, tirpdančių riebalus ir turinčių konservuojamųjų savybių. Taigi štai keletas efektyviausių patarimų:

  • Jums padovanojo nuostabią gėlių puokštę ir jūs, žinoma, norėtumėte džiaugtis ja kuo ilgiau? Tuomet pripildykite vazą vandens, įpilkite degtinės (kuo didesnė puokštė, tuo daugiau degtinės), įberkite šaukštelį cukraus ir gėlės jus džiugins gerokai ilgiau.
  • Po remonto liko tinko pėdsakų? Sudrėkinkite vatą degtine ir patrinkite tinko likučius. Alkoholis puikiai sutrauks visus likučius.
  • Degtinė puikiai valo stiklinius paviršius. Su gryna degtine galima pavalyti akinių stikliukus, o atskiedus degtinę ir vandenį (100 ml litrui vandens) puikiai nuvalysite langus.
  • Po naudojimo peilius ir kitus ašmenis turinčius įrankius pamerkite į stiklinę su degtine. Ašmenys ne tik bus dezinfekuoti, bet ir ilgiau išliks aštrūs.
  • Plastikiniuose maišeliuose užšaldykite vandenį ir degtinę, sumaišydami juos lygiomis dalimis. Tai bus puikūs daugkartiniai šaldymo elementai, praversiantys kelionių metu.
  • Virtuvėje priviso vaisių muselių? Sumaišykite 30 ml degtinės, 3-4 lašus indų ploviklio ir 400 ml vandens. Patrinkite šiuo mišiniu vietas, kur mėgsta rinktis muselės ir jos pačios paliks jūsų namus.
  • Degtinė gali praversti ir smulkiuose remonto darbuose: jei jūsų kranas padengtas vandens nuosėdomis, apipurkškite jį degtine, palaukite kelias minutes ir nutrinkite sausa šluoste. Krano paviršius blizgės kaip naujas. Jei namuose koks nors varžtas surūdijo ir nenori atsisukti, patepkite jį degtine ir problema išsispręs savaime.
» Rašyti komentarą
» Komentarai
arami
2012-09-26 15:59
Seniai naudoju, nepamainomas dalykas, jokių alergijų, ekologiška ir viskas - nuo virtuvės iki bibliotekos - švaru ir dezinfekuota. Rekomenduoju.
xxx
2012-07-11 20:59
blia kad degtines gaila cia suskaiciavus tai 0.7 iseina tos vodkes.nee apseisiu buityje ir be jos geriau asmeninem reikmem panaudosiu
Urtė
2012-05-15 15:45
aš tik apie langų valymą girdėjus. Bet, tiesą sakant, nemanau, kad tai labai saugi "namų apyvokos priemonių" alternatyva - ypač jeigu po namus laksto vaikai
Ieva
2012-05-15 10:50
Neteko matyt, kad degtinę naudotų gėlėms
Raima
2012-05-15 08:50
Taip, langams valyti degtinė tikrai labai tinka