Deivis pristato šventinę dainą „Geriausios Kalėdos“

Artėjant gražiausioms žiemos šventėms, Deivis pristato kalėdinę dainą, į kurią, kaip sako atlikėjas, sudėjo viską, kas tikra ir kas neturėtų nublankti perdėto šventinio blizgesio fone. Naująją dainą jau galima išgirsti internete, radijo stočių eteryje, o netrukus – ir teatralizuotame šventiniame Deivio, Renatos Norvilės ir Vaidos Genytės koncerte.


„Ši kalėdinė daina mano mintyse brendo kone 20 metų, tačiau, rašydamas ją, labai norėjau išvengti visų įprastų kalėdinių klišių: „eglutės, žaisliukų, Senelio“... O tai pasirodė nėra taip jau lengva“, – juokiasi Deivis. – Man geriausios Kalėdos reiškia laiką su šeima, sodyboje, užsikūrus ugnį, su karštu vynu, kai lauke sniego pusnys ir nėra jokio vėjo. Geriausios Kalėdos – tai šiltos Kalėdos, pirmiausia, sielai. Būtent apie šią šilumą ir yra naujoji daina.“  

Deivio kalėdinę dainą „Geriausios kalėdos“, įrašytą su Renata Norvile bei V. ir V. Tarasovais, jau galima išgirsti radijo stočių eteryje. Naująją dainą, kartu su Renata Norvile ir Vaida Genyte, Deivis atliks ir teatralizuoto šventinio koncertinio turo metu.


» Rašyti komentarą