Didesniems planams įgyvendinti – finansavimas iš paskolų banko

Gamintojo nuotr.

Norint išvykti į tolimą kelionę, įsigyti naujus baldus, buitinės technikos, elektronikos prietaisus ar kitus didesnius pirkinius, tenka plačiai atverti piniginę. Tačiau atostogos yra būtinos kiekvienam, norinčiam pailsėti nuo darbų, kasdienės rutinos, siekiant pasisemti įspūdžių, tapti energingesniems, žvalesniems bei su naujomis idėjomis grįžti į darbus. O brangiau kainuojantys didesni pirkiniai kaip mobilieji telefonai, televizoriai, skalbimo mašinos ar kiti buitinės technikos prietaisai palengvina kiekvieno mūsų kasdienybę ir be šių daiktų savo gyvenimo neįsivaizduoja dažnas šalies gyventojas. Siekiant pagerinti namų buitį ir gyventi nevaržomai - tenka pataupyti. Tačiau neturint reikiamo santaupų kiekio ir esant būtinybei, pavyzdžiui, suremontuoti automobilį ar įsigyti naują mobilų telefoną, nes turėtas sugedo, gali padėti finansavimas iš paskolų banko. Vartojimo paskola galima apmokėti ne tik keliones ar reikiamų pirkinių įsigijimą, bet ir gydymo, automobilio remonto išlaidas ir pan. Daugiau informacijos apie tai rasite paskolų bankuose.

Kadangi bet kokia paskola yra finansinis įsipareigojimas, prieš priimant skolinimosi sprendimą yra būtina gerai įvertinti asmeninę finansinę padėtį. Dažniausiai tai atlikti padeda finansų ekspertai, kurie įvertina asmens kredito istoriją, gaunamas pajamas bei atsižvelgia į kitus paskolų banko taikomus reikalavimus paraiškų teikėjams. Vienas svarbiausių aspektų, į kurį bankas atkreipia dėmesį prieš priimant pateiktos paraiškos sprendimą, yra asmens kredito istorija. Tam, kad būtų išduota paskola, asmeninė kredito istorija turi būti gera, be pradelstų mokėjimų ar įsiskolinimų. Vartojimo paskolą gali gauti asmuo nuo 19 iki 72 metų, o jo mėnesinės pajamos atskaičius mokesčius negali būti mažesnės nei 230 eurų. Teigiamu paskolos paraiškos atveju, asmuo ar šeima gali pradėti planuoti, kam skirs gautą finansavimą.


Dažniausiai vartojimo paskola yra apmokami brangesni reikiami įsigyti pirkiniai. Pavyzdžiui, įsirengiant nuosavą būstą perkami baldai ir jų komplektai, buitinės technikos prietaisai kaip šaldytuvai, mikrobangų krosnelės, oro kondicionieriai, rekuperatoriai, televizoriai, skalbimo mašinos, indaplovės ir pan. Taip pat neretai įsigyjami mobilūs telefonai, kompiuteriai, planšetės. Visi šie prietaisai yra neatsiejami nuo kasdienybės palengvinimo ir kitų patogumų. Taip pat paskola dažnai apmokamos jau minėtos kelionės. Lėktuvų bilietai, apgyvendinimo paslaugos, pasirinktas maitinimo tipas, suvenyrai, ekskursinės kelionės bei kitos išlaidos viešint svečioje šalyje pareikalauja nemenkai atverti piniginę. Dažniausiai brangiau kainuoja kelionės į tolimus kraštus, o reikiama sumokėti pinigų suma kelionių agentūrai taip pat priklauso nuo tokių veiksnių kaip išvykos trukmė, parinktas viešbutis, jo maitinimo tipas ir pan. Į keliones galima vykti ne tik užsakomaisiais skrydžiais ar keliaujant autobusu, traukiniu, naudojantis kelionių agentūros pasiūlymu, bet ir individualiai nusiperkant skrydžių bilietus, užsisakant viešbutį ar apartamentus. Paskolos suteikia galimybę savarankiškai pasirinkti norimą keliavimo būdą, kryptį ir visus su išvyka susijusius aspektus. Specialistai rekomenduoja dar prieš pildant paskolos paraišką nuspręsti, į kokios trukmės kelionę, kokia kryptimi bus norima vykti tam, kad būtų preliminariai paskaičiuota reikiama pasiskolinti suma.

Taip pat vartojimo paskola galima apmokėti mokslų, kursų išlaidas ar gydymo paslaugas. Norint tobulėti, įgyti naujų žinių, tiek vaikams, tiek suaugusiems, įvairiose mokymų įstaigose yra siūlomas platus kursų pasirinkimas. Jų metu išdėstoma teorinė medžiaga, vykdoma praktinė mokymų dalis, o mokymų programa pabaigiama sertifikatų įteikimu. Jeigu prireikia finansavimo medicinos paslaugoms, paskola gali apmokėti vaistų, gydymų išlaidas, įvairias sveikatinimo procedūras sanatorijose, SPA centruose ar abonementus į sporto klubą.

» Rašyti komentarą