Dizainerė Indrė Kvedarienė: „Gimtadieniai ir sveikinimai įkvepia kurti“

Šypsena ir angeliukai – tai dizainerės Indrės Kvedarienės vizitinės kortelės. Jos nepastebėti neįmanoma – veikli, žvitri ir nuolatos kažką kurianti. Taip galima apibūdinti šią žavią moterį. Ji tik praėjusį savaitgalį atšventė savo 35-tąjį gimtadienį, o nuveikė tiek nemažai. Kaip pati teigia: „Sulaukiau tokių nuostabių sveikinimų, tokio palaikymo – kurti noras savaime atsiranda. O ir pavasaris artėja – nekantrauju kada galėsiu pristatyti naują pavasario-vasaros kolekciją“.

Su būriu artimiausių bičiulių „Vanille lounge“ savotišką jubiliejų paminėjusi dizainerė juokavo, jog jaučiasi lyg 23-jų. „Laikas bėga tiesiog akimirksniu. Net sunku patikėti, kad man 35-eri. Tačiau žinote, metai eina vis geryn ir geryn. Šie buvo tiesiog ypatingai puikūs – susipažinau su šauniais žmonėmis, įgyvendinau savo svajonę ir pristačiau savo vakarinių suknelių kolekciją. Mylimos veiklos turėjau tiek, kad vos spėjau suktis. O štai ir pavasaris ant nosies – dar vienas malonus darbas. Dabar intensyviai ruošiuosi naujai kolekcijai. Dirbame su visa komanda – norime, kad viskas būtu lengva, gaivu ir dar nematyta“, - pasakojo Indrė.Naujoje kolekcijoje – pastelinės spalvos ir švieži modeliai

„Dažnu mano įkvėpimu tampa gamta ir mane supanti aplinka. Tad pavasarį galėsite išvysti daug šviesių spalvų, lengvų audinių, išskirtinių, patogių modelių. Juk keičiasi ir dangus, dienos šviesėja – tas turi įvykti ir visų spintose. Tikiu, jog yra pasiilgusių ryškesnių atspalvių, pavasarinių, lengvų drabužių. Tuo pasirūpinsiu – tik išlindus saulei, kiekviena galės pasipuošti kreminės, žalsvos, melsvos, žydros, pieno, rausvos, baltos spalvos apdarais. Juk po tiek trukusios žiemos – tokiais pasipuošti vienas malonumasBe to, šioje kolekcijoje, netruks ir geros nuotaikos. Ją lyg į siūlės įsiūsiu – mat gimtadienio sveikinimų gavau tiek daug ir tokių pozityvių, kad bene visiem metams užteks. Džiaugiuosi, kad sulaukiu tokio palaikymo, tai rodo, kad šiuos metus ėjau tiesia ir man tinkančia linkme. Dėkoju visiems: nuoširdiems klientams, draugams, šeimai, komandai. Esu laiminga. O tai įkvepia kurti, tobulėti ir judėti tolyn. Šio entuziazmo nežadu atsisakyti – ir tik palaukite, pamatysite, kad su jūsų parama ir jūsų optimizmu, mes nuversime kalnus“, šypsojosi dizainerė.

Naujausioji Indrės Kvedarienės kolekcija pasaulį išvys ir puoštis norinčioms moterims bus pasiekiama, jau kovo viduryje. Dizainerės gimtadienio vakarėlyje dalyvavo artimiausios drauges, sesė Agnė Ruževskienė, kartu dažnai pastebimas ir dizainerės drabužiais pasipuošęs modelis Simona Starkutė, rankinių kūrėja Gerda Štelemėkaitė, renginių organizatorius ir viešųjų ryšių specialistas Alkas Paltarokas, bei dizainerės kolegė ir dešinioji ranka, Sandra Bederfaitė, kuri tą vakarą taip pat šventė savo gimimo dieną.

» Rašyti komentarą