Dvynukų mama atliko paprastą eksperimentą. Rezultatai ją šokiravo

Mobiliųjų telefonų ir kitų naujų dalykėlių atsiradimas turėjo palengvinti mūsų gyvenimą, kad turėtumėm daugiau laiko tam, kas iš tiesų svarbu ir reikalinga. Tačiau išėjo atvirkščiai – paties gyvenimo liko daug mažiau. 2015 metų lapkritį viena mamytė iš JAV namuose atliko labai banalų eksperimentą, tačiau jo rezultatai turėtų priversti susimąstyti kiekvieną.
 
Brendi – 4 metukų dvynukų mama. Kartą jai tapo smalsu, kiek kartų į ją atsisuks žaidžiantys vaikučiai, kol ji tylutėliai sėdės kambario kampe. Gautais rezultatais ji pasidalino socialiniame tinkle „Facebook“.
 
„Šiandien, kol mano berniukai žaidė, atlikau nedidelį eksperimentą. Aš tylutėliai sėdėjau kambario kampe ir skaičiavau, kiek kartų jie dėl vienos ar kitos priežasties žvilgtelės į mane. Jiems buvo įdomu pamatyti mano reakcijas. Juos jaudino, ar aš matau jų išdaigas, ar pritariu jų veiksmams, ar pykstu.
 

Ir tada aš pagalvojau: o kas, jeigu tuo metu būčiau sėdėjusi įsistebeilijusi į telefoną, ir neturėčiau nė menkiausio supratimo, kas vyksta aplink?
 
Tada mano angelai būtų 28 kartus (būtent tiek kartų jie atsisuko) pagalvoję, kad internetas svarbesnis už juos. 28 kartus būčiau nuskriaudusi savo vaikus, neparodydama jiems dėmesio. 28 kartus mano sūneliai būtų pasijutę vieniši. 28 kartus pagalvoję, kad tai, kas vyksta ten, daug svarbiau už realų gyvenimą.
 
Pasaulyje, kur viskas vertinama taip, kaip atrodo, o ne kaip yra iš tikrųjų, pasaulyje, kur tavo sėkmė matuojama prenumeratorių socialiniuose tinkluose skaičiumi, pasaulyje, kur gyvą bendravimą keičia susirašinėjimas kaimyniniuose kambariuose, aš jūsų prašau: būkite kitokie!
 
Prašau, atidėkite savo mobiliuosius telefonus ir leiskite laiką su savo giminėmis ir artimaisiais. Auganti karta tikisi, kad mes išmokysime ją, kaip būti suaugusiais. O mes stumiame laiką internete...“

» Rašyti komentarą
» Komentarai
,,,,,,
2016-03-26 21:46
Laiko galima skirti netgi gaminant valgyti, tereikia būti mama mylinčia savo vaiką(us). manau ekspermentas lbai fainas.
oi
2016-03-20 10:50
o kai jusu vaikai pasakys aciu mama uz 15minuciu paukojima del manes,ka jus i tai atsakysit
Asss
2016-03-16 23:43
Mama inerneto auka. O paskui raudos fb mamyciu grupese kad jos vaikai paugliai visiskai jos negerbia, neklauso, ruko, geria ir trinasi pakampemis. Galesit toliau fb sedeti o as geriau visa savo laika kiek tik imanoma skirsiu savo vaikams. O telefona galima maigyti kai vaikai miega.
Lina
2016-03-16 10:26
MAMA, ar Jūs nesuprantat, kas yra eksperimentas, ar tik apsimetat, kad nesupantat? Nepulkite į kraštutinumus. Negrįšime prie žibalinės lempos, ten grįžti niekas ir nesiūlo. Bet kad vis daugiau laiko praleidžiame su telefonais ar kompiuteriais (laiko vagimis) nei su savo vaikais, tai faktas.
Mama
2016-03-11 23:35
Tai kol vaikai zaidzia mamos turi sedet kampe ir i juos ziureti? O jei mama tuo metu gamina vakariene tai jau neskiria laiko? O jei dabar skaitau si straipsni isispitrinus i telefona esu siaubinga mama.... kazin kaip toji mama ikele si straipsni nesededama internete?