Eglė Jackaitė: „Norėčiau dalintis viskuo su žmogumi, su kuriuo duosiu šventą priesaiką“

Prieš aštuonerius metus įvykusios skyrybos su antrojo sūnaus tėčiu Karoliu Malinausku ir skandalas dėl nelegalių motinystės išmokų žinomą aktorę Eglę Jackaitę tuomet supurtė kaip reikiant. Sunkų laikotarpį išgyvenusi moteris – užsidarė. Šiandien aktorė savo gyvenime verčią naują puslapį ir TV3 gyvenimo būdo laidai „Raudonas kilimas“ papasakojo ne tik apie sunkiausius metus savo gyvenime, bet ir prisipažino vėl po truputį pradedanti tikėti meile.

Šiandien po mylimo vyro išdavystės atsitiesusi E. Jackaitė atvirame interviu atskleidė, kad tik malda ir du vaikai suteikė jėgų atsistoti ant kojų. „Pasiimdavau tą Marijos paveikslėlį ir raudodavau“, - interviu pradėjo žinoma moteris.

Nors aktorė ne kartą yra sakiusi, kad tuomet buvo ypač sunku, tačiau ji nesigaili nė vienos savo gyvenimo dienos. Šiandien Eglė tikina atleidusi ją įskaudinusiam vyrui ir gyvena toliau. „Aš negyvenu tuo. Šiandien dienai turiu tiek džiaugsmo ir tiek tų akimirkų pačių skaidriausių, gražiausių, brangiausių, mylimiausių, kad aš nevelku to skausmo praeities“, - gyvenimo būdo laidoje atvirai pasakojo Eglė.

Laidoje E. Jackaitė kalbėjo, kad dabar jos gyvenime – visiškai naujas etapas. Ji dėsto Socialinių mokslų kolegijoje, dirba radijuje, veda renginius, vaidina serialuose bei teatre, skaito eiles ir nebebijo įsimylėti. O gal net dar kartą ir susituokti.

„Norėčiau dalintis ir džiaugsmu, ir skausmu, ir laime, ir nelaime su tuo žmogumi, su kuriuo duosiu šventą priesaiką. Mano širdis, taip sakant, niekam nepažadėta ir gali būti, kad tai įvyks ir aš nesakau, kad to nenorėčiau“, - paslaptingai kalbėjo moteris.

 

Raudonas kilimas“ – kiekvieną sekmadienį 18 val. per TV3!

» Rašyti komentarą