Elektroninė lietuvių kalbos ir literatūros chrestomatija 12 klasei

Lietuvių literatūros ir tautosakos institutas parengė elektroninę literatūros chrestomatiją 12 klasei. Ji apima visus į 12 klasės atnaujintą lietuvių kalbos ir literatūros vidurinio ugdymo programą įtrauktus lietuvių ir visuotinės literatūros kūrinius, kontekstą, straipsnius, pristatančius autorius nuo XX a. vidurio katastrofų literatūros (S. Nėries „Prie didelio kelio“) iki Nepriklausomybės laikų (M. Ivaškevičius, S. Parulskis ir kiti). Tai mokymo priemonė, skirta mokiniams dirbti tiek klasėje, tiek savarankiškai namuose. Kaip ir elektroninėje chrestomatijoje 11 klasei, joje bus galima rasti epochų apžvalgas, epochas reprezentuojančių asmenybių pristatymą, autorių biografijas, kūrinius ar jų ištraukas, terminų žodynėlį ir Laiko juostą.

Elektroninė chrestomatija parengta TXT, PDF, EPUB formatais, kad ją būtų galima skaityti stacionariuose kompiuteriuose ir įvairiuose mobiliuosiuose įrenginiuose.


Tikimasi, kad elektroninė chrestomatija 11–12 klasėms bus įdomi ir naudinga mokymo priemonė ne tik Lietuvos mokiniams, bet ir užsienyje gyvenantiems lietuviams, emigrantų vaikams, kurie neturi galimybių tiesiogiai mokytis lietuvių kalbos.

Chrestomatiją galima parsisiųsti nemokamai iš Ugdymo plėtotės centro interneto svetainės http://www.upc.smm.lt/naujienos/chrestomatija/, užpildžius formos laukelius.

» Rašyti komentarą
» Komentarai
Sandra
2022-03-21 22:32
Chrestomatija