„Elle“ viršelį papuošė kūdikį maitinančios manekenės nuotrauka

Australietiško „Elle“ žurnalo viršelį papuošė keturių mėnesių sūnelį Zioną Clarką maitinančio modelio Nicole Trunfio nuotrauka. Įdomiausia tai, kad jausmingas kadras užfiksuotas atsitiktinai - atėjusi fotografuotis jauna moteris atsinešė ir sūnelį, kurį maitino pertraukėlės metu. Mamos ir vaiko ryšys sužavėjo menininką Georgesą Antoni, jis tiesiog ėmė fotografuoti...


Rezultatai patiko tiek fotografui, tiek žurnalo redaktorei Justine Cullen, tad nuotrauka, nors tai ir nebuvo planuota, tapo žurnalo viršeliu. Žurnalą pamačiusi Nicole Trunfio teigia negalėjusi sulaikyti džiaugsmo ašarų.  

„Nėra nieko gražesnio ir stipresnio už motinystę. Aš tikrai nesiekiu elgtis kontraversiškai, kviečiu maitinimą krūtimi vertinti normaliai ir neieškoti paslėptos prasmės. Nėra nieko blogesnio, nei kritika viešumoje maitinančiai mamai. Aš didžiuojuosi šiuo viršeliu ir jo siunčiama žinute. Savaime suprantama, kad įprastai maitindama neatrodau taip, nevilkiu tokių drabužių. Šis viršelis skirtas visoms moterims, maitinančioms ir ne, mes pagimdėme, mes esame moterys, mes esame motinos“, - sulaukusi kritikos dėl pernelyg atviro ir intymaus kadro rašė manekenė Nicole Trunfio ir dėkojo šį viršelį pasirinkusiai „Elle“ komandai.


 

» Rašyti komentarą