Gaminame odos kaukes iš obuolių

Obuoliai mėgstami ne tik kulinarijoje, bet ir kosmetologijoje. Štai keli grožio receptai. Tikrai išsirinksi sau tinkamą!

Obuolių kaukė jautriai odai. Porą šaukštų tarkuotų obuolių sumaišyk su šaukštu medaus, arbatiniu šaukšteliu glicerino ir kiaušinio tryniu. Sumaišyk viską iki vientisos masės ir palaikyk ant veido 15–20 minučių, nuplauk šiltu vandeniu. Kaukė daroma 2–3 kartus per savaitę, visas kursas – 20 kaukių.

Valomoji obuolių ir kriaušių kaukė. Reikia arbatinio šaukštelio medaus, šaukšto avižinių dribsnių, vidutinio dydžio kriaušės ir obuolio. Vaisius smulkiai sutarkuok, įdėk medaus ir dribsnių. Palaikyk ant veido 15–20 minučių. Kursas – dvidešimt kaukių.

Obuolių ir varškės kaukė vystančiai odai. Nulupk obuolį ir smulkiai jį sutarkuok, košelę sumaišyk su šaukštu varškės, arbatiniu šaukšteliu smulkintų avižinių dribsnių, puse šaukštelio grietinės arba pieno. Laikoma tiek pat laiko, kaip ir ankstesnės kaukės, visas kursas – 15–20 kaukių.


Tonizuojamoji obuolių kaukė. Nulupk obuolį, sutarkuok jį ir išspausk sultis. Suvilgyk jomis marlę arba vatos sluoksnį ir palaikyk ant veido 15–20 minučių. Jeigu tavo oda sausa, prieš darydama šią kaukę pasitepk riebiu kremu. Po jos veidas nuvalomas drėgnu tamponu, galiausiai – sausu. Atlik šią procedūrą triskart per savaitę, iš viso – dešimt kartų.

Pieniška obuolių kaukė riebiai odai. Sutarkuok sultingą prinokusį obuolį. Šaukštą jo pavirk porą minučių piene arba grietinėlėje (reikia 40 ml) ir palik pusvalandžiui. Jeigu oda riebi, į kaukę įmušk ir kiaušinio baltymą. Ant veido ir kaklo laikoma apie pusvalandį, nuplaunama vėsiu vandeniu. Kartojama triskart per savaitę, iš viso – trisdešimt kartų.

Medaus ir baltymo kaukė riebiai odai. Porą šaukštų tarkuoto obuolio sumaišyk su kiaušinio baltymu. Gali į masę įmaišyti šaukštelį bulvių krakmolo arba šaukštą pieno, alyvuogių aliejaus ar grietinės. Ištepk veidą, po 15–20 minučių nuplauk šiltu vandeniu. Kaukę reikia daryti du kartus per savaitę, visas kursas – penkiolika kaukių.

Intensyvi drėkinamoji obuolių kaukė. Pora šaukštų smulkiai tarkuoto obuolio sumaišoma su arbatiniu šaukšteliu bulvių krakmolo arba avižinių dribsnių miltelių, palaikoma ant veido apie 20 minučių ir nuplaunama šiltu vandeniu. Kartojama du kartus per savaitę, iš viso – penkiolika kartų.

Keptų obuolių kaukė. Išvirk arba iškepk obuolį. Šaukštą jo minkštimo sumaišyk su tokiu pat kiekiu išplakto kiaušinio baltymo. Kaukė nuplaunama po 15–20 minučių, nuplaunama vėsiu vandeniu. Per savaitę procedūra kartojama tris kartus, visą kursą sudaro 25–40 kaukių.

» Rašyti komentarą
» Komentarai
Luka
2012-05-03 17:08
Tokios kaukės turėtų labai maloniai kvepėti
Urtė
2012-05-03 12:15
Kas gera gali būti iš keptų obuolių?
laura
2012-05-02 22:36
gal ir nieko, reikės ką nors išbandyti