Garsenybės, kurių išvaizdą subjaurojo plastinės operacijos

Dauguma pripažįsta, kad plastinės operacijos yra idealus įrankis, norint susigrąžinti dailią išvaizdą po sunkių traumų, avarijų, moterys į specialistus kreipiasi norėdamos padailinti kūno formas po gimdymo ir maitinimo krūtimi laikotarpio, smulkios korekcijos padeda atsikratyti ilgus metus kamavusių kompleksų ir suteikia pasitikėjimo savimi, tačiau praradus saiką rezultatas atrodo ne tik komiškai, bet net gąsdinančiai! Siūlome pažvelgti į garsenybių, kurios iki operacijų tikrai atrodė dailiau, nuotraukas.

Pagrindinėjo nuotraukoje viršuje: dizainerė Donatella Versace. Moteris teigia, kad ji apsiriboja tik botulino toksino injekcijomis, tačiau tuo patikėti tikrai sunku...

JAV dainininkas, dainų autorius ir prodiuseris Barry Manilow. Sklinda gandai, kad vyrui buvo atliktos trys veido patempimo procedūros, akių vokų korekcija ir nenuskaičiuojamas kiekis botulino toksino injekcijų.



Modelis Janice Dickinson. Moteris teigia gyvenanti dėl plastinės chirurgijos ir nevengia atvirai kalbėti apie savo patobulinimus - jai atliktas veido patempimas, pilvo plastika ir daugelis smulkesnių procedūrų.



Aktorė Jennifer Grey. Juostoje „Purvini šokiai“ išgarsėjusi aktorė turėjo problemų ieškodama naujų vaidmenų, kadangi po dviejų nosies operacijų prodiuseriai jos tiesiog nepažindavo!



Aktorė Lara Flynn Boyle. Suvaidinusi seriale „Tvin Pykso miestelis“ moteris kardinaliai pakeitė savo išvaizdą.



Atlikėja Lil' Kim. Reperė tvirtina niekada nesikeipusi į plastikos chirurgus, tačiau pasikeitusi nosies forma ir nenatūraliai putlūs žandai verčia tuo stipriai abejoti.



Aktorė Melanie Griffith. Aktorė pripažino į pagalbą nuolat pasitelkianti specialistus, tačiau jos gerbėjai kartoja, kad atėjo laikas sustoti.



Aktorius Mickey Rourke. „Plastinės operacijos turėjo grąžinti išvaizdą, kurią praradau besiboksuodamas, tačiau akivaizdu, kad išsirinkau netinkamą specialistą“, - pripažino veiksmo filmų žvaigždė.



Aktorė Nikki Cox. Nuolatinės injekcijos serialų žvaigždę ir nuolatinę aukšuomenės vakarėlių dalyvę pavertė sunkiai atpažįstama.


 

 

» Rašyti komentarą
» Komentarai
aleksas
2014-09-20 19:29
durnes kvaikos kitaip nepavadinsi