Garsenybių plastinių operacijų košmarai (foto)

Plastikos chirurgai sutinka, kad profesionalo atliktos korekcijos turėtų pajauninti, padailinti veido bruožus, pagerinti odos būklę, tačiau jos neturi būti akivaizdžiai matomos. Holivudo žvaigždės dažnai gerokai perlenkia lazdą ir šiurpina ne tik savo stiliaus, makiažo, bendravimo klaidomis, bet ir abejotinų plastikos chirurgų paslaugų pasirinkimu.

Pagrindinėje nuotraukoje: realybės šou žvaigždė, modelis Farrah Abraham

„Alerginė reakcija lūpose prasidėjo iš karto. Gulėjau ant nugaros ir stebėjau, kaip mano lūpa pučiasi. Džiaugiuosi, kad esu gyva!“

Aktorė  Heidi Montag


 
Mergina nevengia pasinaudoti plastikos chirurgų paslaugomis ir teigia, kad kartą jai per dieną buvo atlikta net 10 procedūrų. Paskutinės operacijos metu jos krūtinė buvo sumažinta nuo F iki C dydžio, aktorė teigė, kad tokio dydžio biustas buvo pernelyg sunkus, kėlė nugaros skausmus.

Buvusi dainininkė, dizainerė Victoria BeckhamĮprastai puikiu skoniu pasižyminti ir elegancija spindinti moteris pati pripažino pasirinkusi pernelyg didelius krūtų implantus, kurių ji netrukus atsisakė.

Dainininkė Courtney Love„Klausykit, aš tiesiog pasinaudojau Goldie Hawn patarimu - ji sakė, kad veido patempimas yra būtinas sulaukus 35-erių.“

Aktorė Dana Delany„Mano dermatologas įtikino išbandyti botokso injekcijas. Botokso man buvo suleista į kaktą, susidarė milžiniška mėlynė, užkliudytas nervas. Šis nervas liko neveiksnus, tai paveikė mano dešiniosios akies raumenį, tad mano akis pradėjo smukti žemyn. Aplinkiniai tą menkai pastebi, tačiau aš žinau, kad iki procedūros mano veidas buvo simetriškas, o dabar toks nebėra.“

Dainininkė, aktorė Jessica SimpsonMoteris pripažino išbandžiusi lūpų putlinimo procedūras ir ypatingai džiaugėsi, kad jų poveikis truko tik 4 mėnesius. Garsenybė teigė, kad jos lūpos atrodė „šlykščiai ir labai netikroviškai“.

Aktorė Lisa Rinna„Noras atrodyti gaiviau ir jauniau yra viena. Aš atrodau, kaip išsigimėlė! Visuomet sakiau, kad niekada nekeisiu savo veido, bet vis tiek tai padariau!“

Modelis Janice DickinsonMoters sūnus teigė nebendrausiantis su savo mama, jeigu ji pasidarys dar bent vieną plastinę operaciją. Gausybę operacijų bei procedūrų pasidariusi moteris teigė, kad susilaikys nuo jų arba pasistengs, kad sūnus apie tai nesužinotų.

Dizainerė Donatella VersaceMoteris dažnai pašiepiama dėl savo išvaizdos, tačiau ji pati, atrodo, yra patenkinta ir teigia įdedanti daug pastangų norėdama atrodyti būtent taip.

 

» Rašyti komentarą