Garsios krepšininkės pergalę aikštelėje atšventė demonstruodamos suknelių ir papuošalų kolekcijas (foto)

Antrus metus iš eilės bronza pasipuošiančios „Hoptrans – Sirenos“ žaidėjos svarbų pasiekimą krepšinio aikštelėje nutarė atšvęsti netradiciškai – pristatydamos Irinos My My „meilės medalių“ kolekciją ir Salvinijos Sotničenkienės kurtus drabužius.

„Na, iki šiol komanda yra dalyvavusi tik keliose fotosesijose. Merginos nebuvo ėjusios podiumu. Bet daugumai patiko, nors buvo ir sakančiųjų, jog jaudulys krepšinio rungtynėse būna mažesnis nei susidurti su publika akis į akį“, - po renginio „Gralio“ restorane su šypsena pasakojo viena iš „sirenų“ lyderių ir direktorė Rasa Žemantauskaitė - Matlašaitienė.

Pašnekovės teigimu, kartu ne tik sportuojančios, bet ir laisvalaikį leidžiančios krepšininkės dažniausiai vilki džinsus, patogias kelnes ar panašius drabužius. Suknelių jų spintose yra tikrai mažai. Tačiau, pasak R. Žemantauskaitės – Matlašaitienės, šįkart joms vilkėti tinkamai pasiūtas tiek vakarines, tiek kasdienines sukneles buvo paprasta.„Sportininkių figūros iš tiesų yra kiek kitokios nei standartinių moterų. Reikia atkreipti dėmesį į rankas, pečius, taliją. Jei parinkęs audiniui kirpimą padarysi klaidą, tas išsyk matysis”, - sakė S. Sotničenkienė.

Maždaug dešimt metų drabužius kurianti kaunietė, senamiestyje atidariusi savo vardo butikėlį, pasakojo iki šiol prisimenanti pirmuosius savo kūrinius – juodą ir raudoną paltukus. Juos tuomet įsigijusios moterys šaltajam metų sezonui skirtus drabužius dėvi iki šiol.

Savo pirmuosius darbus prisimena ir medaliais su tam tikrą energetiką turinčiais akmenimis krepšininkes papuošusi Irina My My. Ji tvirtino, jog šįkart kolekcija buvo skirta moterims, norinčioms prisitraukti meilę, sėkmę ar dėmesį. Pavyzdžiui, „Hoptrans – Sirenos“ puolėja Monika Petrauskaitė publikai pasirodė pasipuošusi laisvalaikio stiliaus kombinezonu. Ji segėjo ordiną su margaisiais jaspiais ir medalį su granatais - šie akmenys padeda jų šeimininkei būti energingai, aistringai bei ištikimai.

Komandos gynėjai Kornelijai Balčiūnaitei buvo patikėta pademonstruoti džinsinį medalį su metaline kaukole, simbolizuojančia amžinybę bei dekoruotą juodais agatais ir hematitais – akmenimis, padedančiais išlaikyti pusiausvyrą tarp kūno, proto ir dvasios, saugančiais nuo neigiamos energijos bei stiprinančiais intuiciją.Susirinkusiems taip pat prisistatė elegantišką ilgą juodą suknelę vilkėjusi Santa Okockytė, seginti 12 medalių, simbolizuojančių Zodiako ženklus. Kiekvieną medalį puošia pusbrangiai akmenys, kurie atitinkamam Zodiako ženklui padėda sustiprinti meilės jausmą arba atrasti naują meilę.  

Krepšininkės Justinos Žemantauskaitės sėgėti medaliai buvo su rožiniu kvarcu. Antikos laikotarpiu jis buvo garbinamas kaip meilės akmuo. Graikai ir romėnai tikėjo, jog meilės dievai Amūras ir Erosas atnešė rožinį kvarcą į žemę, kad padovanotų žmonėms meilę bei ramybę.

Puolėjos Gintarės Jasiunskaitės romantiška suknelė buvo papuošta prašmatniu ordinu su natūraliais perlais. Perlai - tikriausias laimės talismanas. Savo šeimininkui jie atneša džiaugsmą ir norų išsipildymą. Išminčiai teigė, jog susapnuotas perlas neša sėkmę, o gautas dovanų – gerovę.  Jį rekomenduojama nešioti netekėjusioms merginoms ir moterims, nepriklausomai nuo amžiaus. Perlai lemia ilgą gyvenimą, suteikia aštrumo žvilgsniui ir, sakoma, padeda numatyti ateitį.

Baltijos moterų krepšinio lygos marketingo direktorė Vita Žilytė vakaro metu pasipuošė tamsiai mėlyna suknele, kuri gali transformuotis. Drabužis dekoruotas antpečiais, medaliais ir ordinu su lazuritais, simbolizuojančiais nesavanaudišką meilę.„Iš viso pristačiau pusšimtį medalių, kurių – kiekvienas skirtingas ir skirtas vis kitai emocijai sukelti. Tikiu teigiama akmenų energija, todėl juos savo darbuose naudoju dažnai“, - sakė Irina My My.

Pagrindiniais kolekcijos modeliais tapo R. Žemantauskaitė – Matlašaitienė ir modelių šukuosenomis rūpinęsis kirpėjas Karolis Murauskas. Į jo švarką buvo įsegti medaliai su juodais agatais, stiprinančiais apsaugą nuo neigiamos energijos, hematitais, kurie gerina tarpusavio santykius bei lazuritais, skatinančiais nesavanaudišką meilę.

Ypatingą krepšininkėms vakarą teko ne tik pasipuošti naujomis suknelėmis, pasidabinti papuošalais, patikėti plaukus kirpėjui, bet iš sėsti į visažistės Annos Bochan kėdę. Renginyje, kurį vedė Arūnas Lysenka, skambėjo ir dainininkų Mortos Rodalevičiūtės, Rugilės Baranauskaitės, Gretos Zabielaitės ir Aurėja Bartusevičiūtės balsai.


 

» Rašyti komentarą