Gėlių mergaitės: keli patarimai ir idėjos

Vadinamosios gėlių mergaitės – išties graži vestuvių dalis, kurios šaknys siekia net Senovės Romos laikus. Jų „pareigos“, vaidmuo ir stilius bėgant metams šiek tiek keitėsi, ir šiandien jas galima pamatyti jau ne visose vestuvėse. Ką reikėtų žinoti, jeigu jūsų vestuvėse gėlių mergaitės vis dėlto bus?

Nesvarbu, kokį stilių pasirinksite – simbolika išliks ta pati: gėlių mergaitės nurodo į nuotakos vaikystę, jos kelią nuo mažos mergaitės iki suaugusios moters.

Paprastai gėlių mergaičių suknelių spalva yra panaši arba į nuotakos, arba į pamergių suknelių spalvą. Dažniausiai ji būna blyški, pastelinė.

Vintažinis stilius šiandien labai madingas. Jei nerandate pirkti tinkamo dydžio suknelės mergaitei, galima persiūti didesnę (paprastai pakanka tik šiek tiek kai ką pakoreguoti – patrumpinti, sutraukti rankoves ir pan.).


Gėlių mergaičių plaukus galima puošti įvairiais aksesuarais – nuo vainikėlių iki juostelių ir lankelių su gumytėmis.

Gėlių žiedlapių pripilti krepšeliai jau nebėra būtinybė – gėlių mergaitė gali neštis su savimi gėles ir šakeles senoviniame arbatinuke, arba mojuoti „fėjos lazdele“ (lazdele, papuošta kaspinėliais, arba gėlių puokštyte pailgintu kotu).

Graži gėlių krepšelio alternatyva – gėlių mergaičių laikomi užrašai.

Norite savo šventėje tikrų fėjų ir angeliukų? Pasiūlykite gėlių mergaitei užsidėti sparnelius – visi liks sužavėti.

» Rašyti komentarą